Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Minden volt barátnőmet megcsaltam". Képes változni az ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Ő mondta ezt saját magáról, és tudom is hogy sok nője volt már. Az egyik exem, a másik exem, ez az exem, az az exem és csak sorolja a csajokat. Konkrétan 5-öt ismerek is, meg ki tudja mennyi volt már neki. Régebben tini korunkban jártunk, engem is megcsalt, de most újra összejöttünk.Képes változni?

24 éves most.


2013. jún. 22. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, téged is meg fog csalni megint, és te meg fogod neki bocsátani megint, mert jól néz ki.
2013. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd ki még 20000x. Hogy a kérdésedre is válaszoljak, IGEN, képes lenne, de NEM fog. Csak meg akar dugni, nehogy elhidd már. Bár, ha ilyen hülye vagy, nem mindegy?!
2013. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha prostiból lesz a legjobb feleség, akkor Casanovából lesz a legjobb férj. De 24 évesen még nem jutott el arra a pontra...
2013. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd harmincvalahány évesen. ha valaha egyáltalán.
2013. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kruse ***** válasza:
Most nem mindegy?! Biztos vagyok benne, h nem bíznál benne úgyhogy halálra van ítélve az egész
2013. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!