Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szünetet tartunk 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szünetet tartunk 1 hónapja a barátnőmmel és ha akkor csináltam valamit akkor megcsaltam?

Figyelt kérdés
Kétszer hívtak azóta buliba. Egyszer csókolóztam egy lánnyal, a másikkal le is feküdtem, meg hétvégén is egy másikkal. Nem tudom, hogy ez minek számít mert mindenhol mást olvastam de szerintem ez nem megcsalás mert szünet van, szóval nem vagyunk együtt de az is igaz, hogy nem is szakítottunk. Ha együtt is maradunk nem hiszem, hogy sokáig. Szerintetek megcsalás?
2013. jún. 18. 16:50
1 2
 1/17 anonim válasza:
97%
Az emberek azért tartanak szünetet mert reménykednek, hogy még helyre jöhetnek a dolgok....A te hozzáállásoddal valószínűleg semmi sem fog helyrejönni.
2013. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Ha szünet van, nem vagytok együtt. Egy rossz szava sem lehet. Szerintem nem megcsalás, de azt gondolom, ezzel a véleményemmel - és egyenes arányosságban nullára pontozott válaszommal - egyedül fogok maradni a kérdésnél :)
2013. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, és utána már nem aggódnom, mert nem lesz barátnőd
2013. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás, de egyébként már olyan mindegy, nem? Ilyen hozzáállással jobb, ha nem is folytatod a kapcsolatot! Ha fontos lenne a barátnőd, akkor a szünet alatt nem csajoztál volna...
2013. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Én eleve a világ legnagyobb fsságának tartom a párkapcsolatban a szünetet.

Nem visz előre.

Azt mindenkinek tudnia kell, hogy szereti-e a másikat vagy nem. Köztes nincs.


De miben állapodtatok meg?


Ugyanis azt azért ne várja senki, hogy a másik majd szép csendben ül egy erényövvel a szoba sarkában és várja, amíg a drága kitököli, hogy "kellesz-e vagy sem".

2013. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

16:58 (5) vagyok. Még annyit, hogy a megcsalás az az élő párkapcsolatból való kikacsintgatás. Azt kellene tudni, hogy a kapcsolatotok "milyen státuszban" van, mik az "elvárások".


Amúgy meg szerintem nem kell elmondani, azt annyi.

2013. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha én lennék a barátnőd, és te szünet alatt lefeküdtél 2 másik lánnyal, tuti nem békülnék ki veled.

Attól, hogy nem csaltál meg, még szarul esne.

Hiszen a szünet nem azért van, hogy kiéld a nemi vágyaidat és visszamenj a régihez...

2013. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Szünet = kapcsolat vége
2013. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

A párkapcsolati szünet, arra szolgálhat, hogy a felek időt adnak egymásnak és a befásult kapcsolatnak, hogy átgondolják az egész addigiakat, és a vitá leülepedjenek, mindenki lehiggadjon és rájöjjön menyire hiányzik a másik vagyhogy hiányzik e egyáltalán. Ha a felek szeretik egymást, a szünet ideje segithet megmenteni a kapcsolatukat.

Ha nem akkor az a te eseted! Az első az, hogy félre kamatyoljon az ember és "nyugodt" szivvel azt mondja a másiknak ez nem megcsalás mert szünet volt... hahaaaa -.-"

"Ha együtt is maradunk nem hiszem, hogy sokáig" ... nem értem minek akarsz egyáltalán eggyütt maradni??? Hogy kéznél legyen vki a épp feláll?? Mond meg neki, hogy félrenyomtál... te erre én arra... aztán annyit lányt és azt d.gsz meg akit csak és amikor csak akarsz!

És még minket is megkimélsz a bolond kérdéseiddel.

2013. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén hangzik de szerintem se lesz már semmi. Sokat veszekedtünk mielőtt így döntöttünk de kicsit hiányzik meg valamennyire még szeretem is de ahogy látom neki is jólesik egy kis szabadság.
2013. jún. 18. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!