Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes a barátomnak megemlíteni, hogy zavar, hogy más lányoknak írogat?

Figyelt kérdés
Ez egy friss kapcsolat és úgy gondolom az ő részéről egy kicsit bunkóság,hogy azt írta egy idegen lánynak(tuti, hogy idegen), hogy "aludjon nála". Engem mondjuk nagyon zavar, de félek attól, hogy azt fogja mondani, csak szórakozott és felfújom. Vagy van okom a féltékenységre?(Nem ez az első eset, hogy ilyesmit tapasztalok)
2013. jún. 23. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem konkrétan melletted keres más csajt.
2013. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem megcsal, mert ezek azok az okok, ami miatt egy pasi képes megcsalni:


Tudományos név: Corydoras trilineatus (Cope; 1872)

Magyar név: Háromsávos páncélosharcsa

Csoport: Harcsák

Származás: Dél-Amerika; Peru.

Testhossz: 6 cm

Természetes élőhely: Folyók, patakok.

Viselkedés: Társas, rajokban él. A vízfenék közelében úszik.

Táplálkozás: Mindenevő, különösen kedveli a férgeket (pl. grindal féreg, tubifex).

Szaporítás: Elég könnyű

Medence: Minimum 80 literes

Halnépesség: 90 literre 6-8 hal

Dekoráció: Finom homok, gyökerek, növények.

Hőmérséklet:22-26°C

pH: 6-7,2.

Keménység: 2,2-14NK°

Várható életkor: 8-15 év

Megjegyzés: A háromcsíkos páncélosharcsa fáradhatatlanul kutat a homokban három pár bajuszszálával a maradék után, amit a többi hal elpotyogtatott, és persze férgeket is keres... Békés természetű hal, más fajokkal is jól együtt tud élni, többek között pontylazacokkal és dél-amerikai törpe bölcsőszájú halakkal. A nőstényei teltebbek, kerekebbek, mint a hímek. Szaporításhoz különítsünk el 4 hímet és 2 nőstényt egy 50 literes szaporítómedencébe. Homokot nem kell az aljára tenni, csak néhány anubiaspalántát (vízilándzsa). Ha friss vizet engedünk az akváriumba, és tartalmas, főleg élő zsákmányt tartalmazó táplálékot adunk, akkor az ikrarakás hamar megtörténik. A nőstény, ahogy az a Corydoras nemzetség más fajtáinál is történik, az ikrákat az akvárium üvegére vagy a növények leveleire rakja. Az ivadékokat sóféreglárvákkal etessük. Ezt a halat egyébként a kereskedelemben - tévesen - Corydoras juhi néven is szokták árulni.


Itt a vége, fuss a vége, és csihaggyá le.

2013. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon is szólnod kéne neki, esetleg megbeszélni.

én ilyet tuti nem csinálnék ha van barátnőm

NÁLA ALUDNI?

ne hagyd neki

2013. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán hagynám szó nélkül, viccből annyira nem szoktam ilyet írni, hogy "aludj nálam". De nem lecseszni kell, csak szépen elmondani neki, hogy téged ez zavar.


De honnan tudod, hogy ilyeneket írt?

2013. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Itt nem az a kérdés,érdemes-e szólni neki,hanem hogy miért engeded ezt meg neki.
2013. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Joco901019 ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy ez zavar és igazad van ez bunkóság én se csinálnék ilyet. Ha az a lány a barátod barátja akkor ott meg kellene húzni egy határt, hiszen a csávó foglalt. Szerintem ez túl megy azon a határon. Még hogy nála aludni pffff. :/
2013. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Joco901019 ***** válasza:
Egy idegen csajnak se írnék ilyet nem hogy egy lány barátomnak.
2013. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
persze szerintem mindenképp érdemes mert ha nem szólsz erről és nem közlöd vele hogy hagyja abba különben lelépsz akkor nem fogja és a végén azon kapod magad hogy már meg is csalt...mert hidd el az ilyen nem szeret különben nem irogatna más lánynak ilyeneket.....higy nekem tapasztalat hasonlóképpen jártam :/
2013. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és szólni fogok neki. Egyébként onnan tudom, hogy a facebookon az eseményfalon vagy min kijelezte...
2013. jún. 23. 20:10
 10/14 anonim ***** válasza:
még ki is jelezte? lol... :S
2013. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!