Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Tényleg hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Tényleg hiába várom h megszeressen?

Figyelt kérdés
barátom azt mondta vasárnap,hogy egyedül akar lenni és gondolkozni.egészen hétfő 05:19 percig békén is hagytam.akkor írtam neki egy sms-t ,hha már nem akar velem lenni azt mondja és ne húzza az agyam,mert rossz h nem tudom h mivan( már másodszorra játszotta be ezt h gondolkozni akar egyedül) visszaírt h ő se tudja mit akar.pár órával később írt ,h találkozzunk beszélgetni akar,de ne számítsak semmi rosszra csak elmondja mibaja.találkoztunk.és hát elmondta h most h jó lett a számítógépe megtalálta a volt nője képeit és cuccait,akivel 1évig sülvefőve együtt voltak( ezt onnan tudom,h a palimmal már másfél éve barátok vagyunk,de csak 2 hónapja járunk).és feltörtek az emlékek.és h hiányzik neki,de h nem akar engem elveszíteni.és h úgy érzi korai volt neki ez a kapcsolat,mert még nem heverte ki eléggé a csajt.és h időt szeretne.hozzá tette h nem szünetet,mert szereti ha vele vagyok,csak nem gondol rám minden percben és nem hiányzom neki annyira és az a szeretet ahogy szeret engem az sem szerelem.kérdezte kap-e időt.mire azt mondtam neki,h ha azt érzi h meg tudna szeretni és nem csak a volt nője után epekedik mellettem akkor igen.aztán még azt is benyögte h a volt nője összejött egy expasijával.. de felmerültek bennem a kérdések.hogy csak azért van velem h legyen valaki amig az exe nem szakít a barátjával? én bízom benne,h ismerem annyira a barátságunknak és a kapcsolatunknak köszönhetően,hogy nem használna ki. de mégis érdekel más szemszögéből is.mit kéne tennem?
2009. okt. 13. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog. Az a baj, hogy tényleg úgy tűnik korai volt neki ez a kapcsolat, még a volt nőjét szereti. :(

Szerintem hagynotok kéne egymást, mert ha így folytatjátok nem fogja tudni túl tenni magát rajta, egyedül kell hagyni hagy gondolkodjon. És majd ő eldönti, hogy mit akar. Persze tudom, hogy ez nagyon nehéz de úgy gondolom, hogy ne erőltesd ezt, megalázó neked amíg csak második lehetsz a másik lány mellett.

23L

2009. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz! :( De szerintem is hagyj neki időt és meglátod, hogy mi hogy lesz. Szerintem ez amolyan újra fellángolás, de ha normális pasi, akkor tudja, hogy ezt egyszer lezárta és vége. És most vagy neki te!
2009. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek
2009. okt. 13. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Én magamból indulnék most ki. Vasárnap kértem a barátomtól időt (végülis a cuccait már akkor oda is adtam neki)... Azt gondolom, hogy nem szerelmes, ha többször és hosszabb ideig kell gondolkodni a kapcsolatotokon. Viszont bármi lehet belőle. És végülis korrekt volt, hogy elmondta hogy érez. Érdemes várni? Ez rengeteg mindentől függ. Én tudom, hogy ha akartam volna valamit a barátomtól, akkor azt el tudtam volna dönteni 1-2 nap alatt. A sok gondolkozás csak időhúzás, de szerelemnek semmi köze hozzá.
2009. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a helyzetben vagyok/voltam és sztem a barátságotok erösebb mint a szerelem ...talán korai volt neki a kapcsolat vagy lehet h a szakitás után a bnője hiányát potolta veled mert mégiscsak másfél éve barátok vagytok közel álltok egymáshoz:/ sztem keress másik pasit , ha vársz nembiztos h ugyjön ki ahogy teszeretnéd... ha meggondolja magát ugyis közölni fogja.ha közben mást keresel addigis elfoglalod magad vmivel még jolis járhatsz :)remélem több szerencséd lesz mint nekem :/ hajráá
2009. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!