Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 1 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 1 éve vagyok együtt eddig nem volt olyan h 3 napnál hosszab ideig ne sexeljük. Tegnap 6. éjszaka probálkoztam és elutasított szakitáson gondolkozok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 16:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%

Bakker. HA te szereted őt, megtehetnél érte annyit, hogy kicsit elfelejted a szexéhséged és beszélsz vele, mi a baja. Remélem, hamar kidob.

Barom.

2009. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ha fáj a hasa vagy van vmi baja attól még gyorsan csinálhatna nkem jót ha szerett!!! szerintem!
2009. okt. 13. 17:05
 13/26 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez gáz. Sztem segíts a csajon és mond meg neki h vége. Jobb lesz neki így. Am hány éves vagy? 14-15? Azoknak jár állandóan a kiverésen meg a leszopáson az eszük... Egy kapcsolat nem csak ebből áll, persze fontos része, de NEM MINDEN!!!! Most így előttem van ahogy beszélgetsz a csajjal: -Szia, dugunk? -most ne, fáj a hasam, meg szar kedvem van. -oké, de akkor szopjá' má' le!


SZÁNALMAS BMEG! (lehet lepontozni)

2009. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%

HAHÓ! HALLASZ?? HA TE SZERETED, ELFELEJTHETNÉD egy kicsit a szo pás, du gás, b@szás témádat és foglalkoznál a barátnőddel. De mivel te nem szereted, ezért csak az jár a fejedben, hogy ha beteg is, azér leszophatna.

Én leharapnám a tőből a kis pö csöd, aztán nézhetnél, te kisfiú.

2009. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%

NEM.

Te: ha szereted, megérthetnéd és kibírhatnál egy hetet maszturbálással, nem, kedves kérdező?

Ja, nem mert hogy te önző vagy és szexéhes...és nem tesz jót az egódnak sem, hogy hiába próbálkozol már 6 napja, igaz? Meg is érdemled...

2009. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%

azta erre nem tudok mit írni....

egy nagy tahó vagy!

jó h. nem várod el tőlle, h. megrágja a kajádat, és fenyomja a seggedbe, h. ne kelljen még emésztened sem!

sajnálom a barátbőd, és egyben megis értem h. miért nem akar veled lenni....

*_*

2009. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%
Te akkora paraszt vagy, hogy gumicsizmában sexelsz...
2009. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%

Utolsónál a pont! És akkora paraszt vagy, hogy a túrórudit is bicskával eszed.. nagyon nagyon gáz...

sztem csapj fel stricinek, az neked való: nem kell szeretni a lányokat ahhoz h megdughasd őket és még pénzed is lesz..idióta.

2009. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%

nocomment.... undorító

az én barátom megérti ha nincs szex akár 2-3 hétig is hasfájásom fáradtságom és egyéb bajaim miatt

és megért és majd bepótoljuk

szegény barátnődet nagyon sajnálom :(

2009. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%
Hát, ha tényleg egy ekkora bunkó vagy, akkor szerintem szimplán tesztel a barátnőd. Mondd el neki is, hogy ha rossz kedve van és nincs kedve ilyesmihez, akkor is sz*pjon le, akkor legalább nyugodt szívvel ejthet téged.
2009. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!