Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 1 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 1 éve vagyok együtt eddig nem volt olyan h 3 napnál hosszab ideig ne sexeljük. Tegnap 6. éjszaka probálkoztam és elutasított szakitáson gondolkozok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 16:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

Figyuzz,te igen nagy PARASZT!én 13 éves vok,te meg nemtomm mennyi,de ez irtó nagy KIB@SZÁS egy emberi lénnyel!a párkapcsolat arra való,hogy testileg de főleg lelkileg megértsétek egymást,és tudjatok egymásnak segíteni!ha te ezt neem tudod felfogni,vagy irtó nagy csökött agyú tróger vagy,vagy csak egyszerűen egy hisztis tini!és nyugodtan mondhatod,hogy ehhez semmi tapasztalatom,gyakorlatba lehet hogy nincs is,de elméletben lehet hogy kétszer lekörözlek!"...legalább leszophatna,vagy kverhetné...".a kiverést te is meg tudod csinálni,ha orált akarsz,akkor menj el egy prostihoz,ahho való az ilyen lelki állapot!

...szegény csaj...

2009. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Tudod,lányoknál(és feltételezem normális fiúknál) ez úgy megy,hogyha valami bajuk van(testi v lelki) akkor nem igazán van kedvük a szexhez(semmilyen formában),írkálod itt,hha szeretne téged,akkor örömet okozna neked.ÉS HA TE SZERETNÉD ŐT,AKKOR BÉKÉN HAGYNÁD ILYEN TÉREN IS,NEM?ÉS TALÁN AZ Ő PROBLÉMÁJÁRA KONCENTRÁLHATNÁL A SAJÁT FARKAD HELYETT!!!
2009. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%
kérlek szakíts a lánnyal. az ő érdekében. barom.
2009. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Hú öreg férfi létemre van miért lenézzelek.Baseball-ütővel kéne hogy kiverje neked.
2009. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
te aztán nagyon megbecsülheted a barátnődet sajnálom azt a lányt eléggé
2010. jan. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
A nők nem szeretik a szexet. Legfeljebb csak annak a férfinak adják meg aki tökéletes, és jó a bunyóban, gazdag és autóval rendelkezik. Sajnos.
2010. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!