Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi buta fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi buta fiatal Pesten, aki kineveti a másikat?

Figyelt kérdés
Azt hiszik, hogy övék a világ és gyönyörűek, valójában pedig neveletlenek és ostobák...
2010. febr. 24. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert eleve magukkal sincsenek tisztában, és "jobb" a másikba belekötni, mint inkább a tükörbe nézni.
2010. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nah... azért nem csak a fiatalok lehetnek neveletlenek és ostobák
2010. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ostobák és neveletlenek, ennyi az egész, bár erről inkább a szülők tehetnek
2010. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vidéken is ez megy,ne aggódj. Mindenkit megbámulnak, ha nem vagy olyan "menő és jó arc" akkor kibeszélnek, mutogatnak, kiröhögnek. Néha igen megrugdosnám őket.

21/L

2010. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vidéken is vannak, csak pesten sokkal többen élnek, így kb senkit sem ismersz, és nem kell annyira figyelni. Ha kisvárosban/faluban fellöksz valakit az utcán, akkor holap a szüleidtől kapod vissza a dádát
2010. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem csak itt van, nem csak most van ez.


Valami betalált nálad? Mi az? Miért írod ezt?


Rántsd meg a vállad és menj tovább, ha tudsz! Nem érdemes a kérdésbe túl sok energiát fektetni. Szerintem.

2010. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Folyamatosan azt érzem hónapok óta, hogy rajtam nevet mindenki az utcán, metrón, villamoson, bárhol, ahol emberekkel találkozom. Pocsék érzés. Nem tudom, mit tegyek, teljesen kétségbe vagyok esve. (Nem gondolom, hogy csúnya lennék, de ez az érzés teljesen elvette az életkedvemet és az önbizalmamat...)
2010. febr. 24. 16:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem üldözési mániád van.
2010. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet, nem zárom ki, hogy velem van a baj. Mit csináljak? A pszichológus az egyetlen megoldás? Gondolkodtam már rajta, de nagyon sokba kerül sajnos.
2010. febr. 24. 18:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, a jó szakember sokba kerül. Sőt, állandóan foglalt még így is, nehéz hozzá bekerülni. De érdemes lehet. Nem biztos, hogy sok óra kell, az is lehet, hogy elég valami alapvető felismerés, ami eddig nem volt meg.
2010. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!