Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt és elhagyott, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt és elhagyott, majd rájött hogy mégis szeret. Ilyen előfordulhat?

Figyelt kérdés
1,5 évig voltunk külön. Addig több lánynál is próbálkozott, de egyik sem lett hosszú távú csak szex. Tényleg szeret?
2013. jún. 24. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és ezt ő mondta vagy mire alapozod?
2013. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a "mégis szeret" itt azt takarja, hogy nincs más punci a közelben és viszket a farka.


Ne csinálj hülyét magadból, illetve ne hagyd.

2013. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ebben a helyzetben biztos nem szeret az előzőnek igaza van, egyébként van ilyen, én is megcsaltam de mi nem voltunk sokáig külön és szeretem azóta is együtt vagyunk.
2013. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább csak nem jött be neki annyira az élet, mint gondolta, ezért visszamenne, mert te "biztos" vagy neki. Lepd meg azzal, hogy elküldöd a francba!
2013. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előfordulhat,de ebben a szituban erősen kétlem.
2013. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mennyi ideig voltatok együtt? szerintem ez fontos
2013. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1,5-2 évig voltunk külön, de néha beszéltünk egymással. 1-2 szex becsúszott közben eleinte, én mondogattam hogy próbáljuk meg újra, de azt mondta hogy habár érez irántam valamit, de elő jönnének a régi hülyeségek, így meg nem akarja. Én tudomásul vettem, kerestem mást stb. Aztán most nemrég felhívott engem. De mondom ilyen karácsony, szülinapkor írtunk egymásnak néha.
2013. jún. 25. 07:49
 9/9 anonim ***** válasza:

óó perszee.

És te leszel olyan ostoba hogy vissza is fogadod mert azt mondja, hogy édesem egyetlenem szeretlek imádlak te vagy a mindenem :)

2013. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!