Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon szánalmas lenne? 16/L

Figyelt kérdés

11 éves koromban megismerkedtem az interneten egy sráccal(ő akkor 14). Igaz,hogy plátói volt a dolog mivel nem tudtunk találkozni(Kb 80 km távolság,és maga az,hogy 11 éves voltam elég volt ahhoz,hogy ,,szétválasszon" minket)de nagyon odavoltam érte. Már kb 3 éve nem beszéltünk,valószínűleg más msn címe lett. Azt sem tudom él-e,vagy egyáltalán mi van vele.

Na szóval a helyzet úgy áll,hogy fontos elhatározásom 11 éves korom óta,hogy megtudjam, ki ez a srác,és megismerjem személyesen is. Nem feltétlen azért,hogy összejöjjek vele,egyszerűen csak mar a kíváncsiság. És jó lenne tudni,mi van vele,ezért; arra gondoltam,hogy mondjuk készítenék egy videót,amiben elmondom(pl papírlapokat felmutogatva) röviden ezt a történetet és a srác nevét,hogyha látja keressen fel engem,vagy bárki aki ismeri szóljon neki,és megkérném a facebook felhasználókat,hogy osszák meg minél többen.

A kérdés változatlan. Szerintetek szánalmas lenne?


2013. jún. 25. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet tudni hogy hovavalósi a srác illetve hogy hivják? :) mert akkor körbekérdezek errefelé is ha itt lakik :D
2013. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja,és azért nem találom közösségi oldalakon mert már akkor is megmondta,hogy nem szereti az ilyesmit,és sosem csinál magának. A srác tuti nem kamu,egyszer a plázában messziről megszemlélhettem. :)
2013. jún. 25. 13:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ha akkor nagy volta szerelem, és ezek után ő semmit nem tett érted akkor nagy hülyeség lenne az biztos.
2013. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
SZerintem egyáltalán nem szánalmas. Sőt. Ha én lennék a pasi, biztos örülnék neki.
2013. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem cuki :D
2013. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Horváth Emil(18-19 éves most), Pécsett lakik,van egy nővére,és biztosan egy unokahúgról tudok.
2013. jún. 25. 13:25
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja,és bmx-es . :)
2013. jún. 25. 13:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne az :)
2013. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az nem itt van :( De van pécsett ismerösöm majd rákérdezek :D
2013. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon édes, remélem segít valaki megtalálni Neked!!! :) Hajrá :D
2013. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!