Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

bocsi ha hosszú lesz de ha elolvasod nagyon köszönöm és ha válaszolsz azt még jobban megköszönném.. Szóval az a helyzet hogy van 2 lány az egyik már lassan 1 éve tetszik és úgy érzem ö lenne az igazi mert ez már több mint tetszés és ha nagyon NAGYON küzdenék érte összejöhetne...(bár ö nagyon sok mindenkinek bejön )meg nem így igazán foglalkozik velem... de mégis úgy érzem lenne esélyem nála ha tényleg nagyon küzdenék érte.. kb 10böl vagy 3 szor visszaírt fbn és akkor beszélgettünk de utána nagyon elbasztam mert elmondtam neki mindent hogy mit is érzek de ez túl korai volt és ezzel mindent elrontottam...nah és most jön a másik ő olyan hogy sokkal többet foglalkozik velem ö magától rám ír de ő nem tetszik annyira ..de végül is nem lenne rossz ö se... tehát röviden az első az külső 10/10 belső 10/7

a második akit jobban érdeklek az külső 10/7 belső 10/9-10...még egyszer bocsi a fogalmazásér..ez így sikerült..



2013. jún. 16. 19:14
 1/8 A kérdező kommentje:
jah lemaradt hogy 17f
2013. jún. 16. 19:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Második.
2013. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőt.
2013. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem ez csak rajtad múlik hogy neked mi mennyire számít a külső számít jobban vagy a belső de van még1 megoldás keress egy olyan csaj aki mind külsőleg mind belsőleg 10/10-es. nyilván a legutóbbi a több időbe telik
2013. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=VR23i4Y9-UY


Szerinte a hármast válaszd.

2013. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a másodikkal 1000 szer egyszerübb lenne meg őt érdeklem is...

de az elsőt azt nagyon nehéz lenne megszerezni meg őt nem igazán érdeklem de talán a szivem legmélyén őt akarom ...

de mégse tudom mit csináljak...

2013. jún. 16. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
második :) nem csak azért mert egyszerűbb lenne, hanem biztosabb is.
2013. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem az elsőnél nincs esélyed úgy hogy a 2.
2013. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!