Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bonyolult dolgok a kapcsolatomban. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
pontosan fel eve vagyok egyutt baratommal...unalmas mindennapok..egyhangu hetek stb...azzal nicns gond h szeretem..mert szeretem. de sosem voltam az a huseges tipus...mult szombaton egy bulit tartottunk ali 6on voltunk..sikerult mindegyikunknek nagyon becsiccsentenunk..baratom legjobb haverja...hat igen mondhatjuk ugy h alompasi...barnaboru...izmos...jotestu..stb..mi is nagyon joba vunk...nm tudom mi tort ram...egyfoltyaba ra gondolok..es mikor ott van csak arra vagyok h megcsokoljon..vagy megoleljen..nos azona bizonyos bulin kb fel orat csak kettesben tancoltunk a bizonyos"haverrel"elmondhatom h igazan erotikus kis tanc volt..ott simultunk ahol csak lehetett ..s folyon azt suttogta a fulembe h mennyire jol tancolok es hogy mennyire jo csaj vagyok..(eszrevettem h tanc kozben fel is allt neki)...nos..csoklgatta a nyakam..mindenhol fogdosott..es megtortent..csok epp nem volt..mert jokor leallitottam magam de egy szajrapuszi volt...foltyon mosolyog n ekem..mindig dumal velem kacsingat stb...ugy erzem h en is nagyon bejovok neki mint ahogy o nekem..megigerte h errol az esterol senki nem fog tudni foleg nem a baratom..mit tegyek?nagyon de nagyon szeretem a baratomat..de a baratja is igen bejon nekem...mivel tudnam feldobni a kapcsolatunkat..es hogyan tudnam elfelejteni azt a baratot ha folyton egyutt logunk..??
2013. jún. 25. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kicsit hanyagold a havert.
2013. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt minden kérdező biztos abban, hogy a párja nem olvassa ezt az oldalt. Te miért vagy benne biztos?
2013. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szereted a barátodat.Mégis itt is a srácról is hosszú mondatokat.Az én véleményem szerint nem ilyen a szerelem.
2013. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen találd ki, hogy kit akarsz tulajdonképpen. Nekem van 1 tippem.
2013. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tudom furan hangzik...en sem gondoltam volna h letezik ilyesmi..h ott a nagy o akit nem adnal semmiert es nagyon szereted de tenleg nsgyon ... de mas fiunak is sikerul felkeltenie az erdeklodesed...nem is kicsit..most csak tanacsot szeretnek..mivel dobjuk fel a mindennapokat parommal h ne legyen unalmas..mert szerintem az egyhangusag az ami mindezt okozza..?!
2013. jún. 25. 18:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Szóval biztos vagy benne, hogy ő nem olvassa ezt. Jó neked.
2013. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4/5 itt nem valasztas kerdese mert eszem agaba sem all elhagyni pasimat mert szeretem...megam sem mukodne ok mar 14 eve legjobb baratok osztalytarsak stb...de igazabol nem is adnam ezt a kapcsolatomat semmi penzert es senkiert...csak szukseg van valtozasra...kicsit feldobni a kapcsolatunkat..mert sosem birtam az egyhangu dolgokat midnig uj dolgokra vagytam..
2013. jún. 25. 18:34
 8/12 A kérdező kommentje:
igen..biztos vok benne
2013. jún. 25. 18:35
 9/12 anonim ***** válasza:
elsősorban elmondod a barátodnak mi történt, és ezt a havert meg kerülöd nagy ívből. csináljatok programokat, járjatok el együtt. ja és ne krválkodjál.
2013. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk mehetnétek csakis együtt szórakozni!!! Hanyagold a havert!

És beszéld meg vele, hogy hogy tudnátok feldobni a hétköznapokat. Mi nem ismerünk titeket, nem tudjuk, milyen az érdeklődési körötök.

2013. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!