Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én vagyok a hibás? :D Nektek ki a fontosabb?

Figyelt kérdés
Szóval egyik barátnőm múltkor megkérdezte, hogy a baráti köröm vagy pedig a pasim a fontosabb. Én erre őszintén megmondtam, hogy a barátom, mert benne megtaláltam a legjobb havert, de az igazi szerelmet is, imádom őt!!! A barátnőm kiakadt, hogy egyformán fontosnak kéne lennie nekem a baráti körnek meg a pasimnak. De hát én nem hanyagolom el a barátaimat sem, nem is értem miért kérdezett ilyet.xD
2013. jún. 26. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"mecsoda problémááák"
2013. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi tinip*csa című rovatunkat olvashatták.
2013. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak nők és férfiak, akik elhanyagolják akaratlanul is a barátaikat, amikor valakijük van, mert azt hiszik örökké tart azzal a valakivel és ez már elég is nekik, hogy szarjanak a barátokra. Ha meg van az egészséges aránytartás a párunk és a barátok között, akkor nem szóltam.
2013. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Jaj nem kell itt álszenteskedni. Ez is és csomó ehhez hasonló sztenderd kérdés van amire nem a te véleményedet várják hanem a közizlés által meghatározott sztendert választ.

ilyen kérdéesk pl a "nem vagyok kövér" Igaz válasz -> de édesem eléggé tunya lettél miota elvettelek Helyes válasz -> áh nem elfogadlak olyannak amilyen vagy

vagy pl a "melyik partneredel voltál a legjobban megelégedve?" igaz válasz -> volt egy exbarátom/barátnöm aki jobban teljesitett mint te/gazdagabb volt satöbbi

a helyes válasz: Hát te vagy a mindenem.


ez is ilyen dolog. Ma már az őszinteség ritkább mint a szűz nyolcadikos lány. ilyenkor nem kell őszintének lenni mert ő is nagyon jól tudja hogy mi a jó válasz de nem akarja hallani...

2013. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pretty_Fighter ***** válasza:

Dehogynem kell őszintének lenni.:D Mondd csak meg az igazat.Jó mondjuk ilyet azért nem kérdez az ember.

Egyébként nekem a barátaim fontosabbak.

2013. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a barátaid fontosabbak akkor te még nem voltál szerelmes, mert a szerelem alapvető biológiai dolog és kémián alapul az egész szóval egyértelműen a párod lesz a fontosabb és az elsődleges, de persze ettől még nem kell a barátaidat elhanyagolni :) (amúgy én azt is nagyon bírom, hogy manapság az emberek azt hiszik, hogy csak azért mert barátok vagyunk, akkor már család is és joguk van kihasználni, kisajátítani és furkálódni a magánéletemben.... azért ez nem így van; a barátok csak barátok, a család az család és a párom a párom nem kéne ezeket összekeverni)!!!
2013. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó, köszönöm, pont erről van szó!!! :) Imádom a barátomat, mindent megtennék érte, az életem tényleges értelme! És üzenném, hogy nem vagyok tinip*csa !!! :)
2013. jún. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!