Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy olyan szűk réteget képviselek, akiknek sose lesz normális barátnőjük?

Figyelt kérdés

Totál átlag vagyok, a külsőmmel semmi gond, nem vagyok csúnya, de nem is vagyok "jópasi". Nem vagyok bunkó paraszt és gorillára se vagyok gyúrva. Tehát képzelj el egy teljesen átlagos embert, akiben semmi izgalmas nincs. Tisztelem az embereket és úgy viszonyulok mindenkihez, ahogy ők hozzám. Nem vagyok kirívó személyiség, ami miatt érdekes lennék a női nemnek. Emiatt valószínű, hogy sosem fogom senki érdeklődését felkelteni.

Egyszer volt már, hogy egy lánnyal 1 hónapig ismerkedtem, de aztán az első adódó alkalommal lelépett.


2013. jún. 26. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
mert az átlagos arcodra van írva az önsajnálat és ez riasztja a nőket.
2013. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyszer megtalálod Te is a párod.. várj még.

Vagy ha gyorsabban akarod, akkor változz meg, ne légy az a szürke kisegér, aki eddig voltál és gyorsan felszedhetsz pár ribit. :)

2013. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mert szórakozás és ismerkedés helyett a felesleges idődet a nyavalygásra fordítod.
2013. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem sajnáltatom magam. Vidám vagyok és mindig optimista.

Nem vagyok szürke kisegér. Leírtam, hogy átlag. Több tucat hasonló ember mászkál az utcán.

2013. jún. 26. 13:13
 5/14 anonim ***** válasza:

elsőnek igaza van, ha az sugárzik rólad h becsülöd magad, egyből izgalmasnak tűnsz, hiába nem kickboxolsz, ejtőernyőzöl, vagy nem vagy rosszfiú, nem járod a világot, nem vagy gazdag stb.

elsősorban a kisugárzástól függ minden.

2013. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mikor töltöttem itthon egy hétvégét...
2013. jún. 26. 13:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? Szerintem mindenki lehet érdekes, és kiléphet az átlagos kategóriából, csak meg kell találni a megfelelő embereket. Ha küldesz esetleg képet magadról, mondok normális véleményt, hogy min változtathatnál, mik a pozitívumaid stb. :)
2013. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A külsőmmel nincs baj, igényesen öltözködök.

23F

2013. jún. 26. 13:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert statisztikailag igaz, hogy eddig egy próbálkozásod sem volt sikeres és te ezt így is érzed. Ha a második sikerülne, akkor már 50% javítanál, ami messze az átlag felett van.
2013. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem egy próbálkozásom volt... Ezt emeltem ki, mert a többi még ennyire sem méltatható.
2013. jún. 26. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!