Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra hogy komoly kapcsolatot találjak szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés

Szeretném totál kiverni a fejemből az exemet, nem azért, mert még mindig szeretem, hanem azért, mert eddig hozzá kötődtem, és most nincs senkim (sajnos kapcsolatfüggő vagyok, hiányzik a szeretet, szerelem érzése).


Azt mondják jól nézek ki. Szeretnék valakit találni, akivel komoly lehetne a dolog, nem szeretem a "kalandokat". Hogy ismerkedjek nőként, ha meglátok valakit aki szimpatikus? Ugyanis ma elmegyünk bulizni barátnőimmel. Mivel sokáig volt kapcsolatom, kijöttem a gyakorlatból és kellene egy kis segítség a csábításhoz, hogy hogyan flörtöljek azzal a pasival aki megtetszik esetleg... Ti hogyan ismerkedtek, csajok? És mennyi az esély arra, hogy komoly kapcsolatot találhatok egy szórakozóhelyen?


L


2013. jún. 15. 18:20
 1/5 Zakathol ***** válasza:
Én szórakozóhelyen jöttem össze a volt barátnőmmel. 8 évig voltunk együtt.
2013. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy találsz, azonban nem ilyen helyen fogod megtalálni a Nagy Ő-t akivel összekötitek életeteket.

Egy kis szenvedély erre jó max az ilyen hely.

2013. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatra szinte nulla egy szórakozóhelyen.
2013. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha úgy mész el szórakozni, hogy most kapcsolat jelölt társat keresel, biztos csak a hülyékbe fogsz belebotlani, legalábbis én mindig így voltam vele. A nagy többség meg azért jár bulizni, hogy szórakozzon, kikapcsolódjon, s nem azért, hogy a jövőjét keresse valakiben; - de azért nem lehetetlen, mindenesetre ne legyél túl kihívó se öltözködésben, se viselkedésben (pl.:tánc), mert ugyebár könnyen félreértelmezhetik. Mindenképp szerényebb megjelenés mellett dönts, és csak óvatosan azzal a flörtölgetéssel, mosoly ilyesmik az oké, de ne kezdeményezz te beszélgetést. - ha meg odajönnek legyél laza, közvetlen, legyen véleményed és ne engedj többet annak se aki tetszik, mert így talán elkérik a telefonszámod is és elhívnak valahova egy másik időpontban.
2013. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bár nem lány vagyok, így mint lány nem fogok tudni hozzászólni a dologhoz :D

De az biztos én is szórakozóhelyen jöttem össze barátnőmmel és immár 2 éve vagyunk együtt! :)

2013. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!