Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Butának érzem magam a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butának érzem magam a pasim mellett ez normális?

Figyelt kérdés
Ő egyetemet végzett politológus és én a politikáról nagyon keveset tudok, amikor erről beszél a legtöbb szót amit használ azt se tudom mit jelent vagy pl személyek akik híresek de én azt se tudom ki az.Nekem csak érettségim van igaz utána elkezdtem egy sulit de otthagytam mert mást szeretnék tanulni.Néha azt mondja,hogy jaj inkább el se magyarázom mert nem érteném pedig amúgy nem vagyok hülye :D
2013. jún. 26. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én meg Buddhanak
2013. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
ismerős de én a volt barátnőm mellet éreztem így aztán ez volt az egyik ok a szakításnál
2013. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De nagy dolog, hogy Politológiát végzett... Attól még nem biztos, hogy művelt, és hogy ezen kívül más témában jártasabb lenne. Emiatt ne érezd magad butának.
2013. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Figyelj! Ő nem véletlen tanulta a dolgot évekig, nem lehet mindent csak úgy 10 perc alatt elmondani...
2013. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha érdekelne a téma, akkor biztos rákérdeznék azokra, amiket nem értek, és elmondanám neki, h szeretném megérteni, de mivel nem végeztem egyetemet, ezért nyilván nem tudom, amit ő. Erre volt is konkrét példa, amikor kijelentettem, hogy nem vagyok hülye, magyarázza meg és meg fogom érteni. Ha meg szimplán nem érdekelne, akkor megmondanám, h nem érdekel, tehát megérteni se fogom soha, ne is próbálkozzon. A kérdésedre válaszolva végülis normális, hiszen bizonyos szempontból műveltebb, és többet tud az adott témáról, mint te, de így leszűkíteni, hogy "buta" lennél emiatt, na ez butaság. :) Biztosan van olyan téma, amiről te tudsz többet, ő meg esetleg hozzá se tud szagolni, ha pedig elmész a másik suliba, akkor lesz is még ilyen, és lehet, hogy ő fogja butának érezni magát. A lényeg, hogy ne érezd annak magad, mert butaság. :)
2013. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg informatikus vagyok, diplomával + két OKJ-val, barátnőmnek meg érettségije van. Ennek ellenére ebből még soha nem volt probléma. Persze az is igaz, hogy én nem játszom előtte az agyam, és nem játszom a felsőbbrendűt, csak mert tudok olyat, amit ő nem. Ha valami érdekli a munkámból, elmondom neki. Nem tartom őt butának, és nem nézem le csak azért, mert nekem diplomám van. Nyilván attól, mert neki "csak érettségije" van, van olyan dolog, amiben meg ő jártasabb, és én kevésbé.

Egyébként meg magunk között mondva, a politológia pont nem az a szak, amire annyira verni kéne a mellét.

2013. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém meg jogász, egyfolytában a jogi hülyeségeit és a politikát hajtja, én meg úgy teszek, mintha érdekelne, közben fingom nincs miről dumál. :D

L

2013. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Zakathol ***** válasza:
55%
Eleve nem értem minek beszél neked a szakmájáról? Én sosem fárasztottam a barátnőmet a generikus osztályokkal, meg a robotmanipulátorok kinematikájával...
2013. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg öt diplomám van, a páromnak meg csak érettségije, és eddig gond még ebből se volt.
2013. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem normális. Először is nem lesz valaki több csak azért, mert diplomája van. A másik, hogy ő ehhez ért, te meg valami máshoz. Az én barátom is egyetemista, nekem még csak érettségim van. Sokszor én is érzem magam mellette butának, mert ahhoz képest, hogy ő 5 éve érettségizett én meg 1 éve, sokkal több mindenre emlékszik :D A másik, hogy jól pókerezik, állandóan megosztja velem az ilyen pókeres őrületeit, persze én ebből egy szót sem értek, de örülök, hogy ennyire jó valamiben és mindig érdeklődök és olyan nagy lelkesedéssel mesél, imádom ilyenkor :D Én meg pszichológiából vagyok jó meg engem ez érdekel, így néha ő is benne van mikor rám jön a pszichomókuskodás, hogy teszteket töltsünk ki :D


De az már nem szép dolog, mikor azt mondja, hogy el se magyarázza, mert úgysem értenéd... ezt neki mondd el. Ha meg eleve így áll hozzá, bele se kezdjen amit mond.

2013. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!