Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy párkapcsolat mellett szeretek flörtölni?

Figyelt kérdés
A barátom tud róla, és nem mondta, hogy zavarja. 3 éve vagyunk együtt ,nagyon szeretem őt, de olyan jó tudni, hogy másoknak is tetszem. Soha nem csaltam meg, és nem is tenném.
2012. aug. 2. 12:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Hát ha tud róla a párod és nem is zavarja,akkor nem gáz.
2012. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
És téged sem zavarna fordított esetben?
2012. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges keretek között marad, még jót is tehet a párkapcsolatodnak, ha kívülről is kapsz pozitív megerősítéseket. Ez (is) a tartós párkapcsolat egyik titka...
2012. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez teljesen normális addig ezzel nincs semmi probléma míg tudod, hol a határ. Valószínűleg a barátodat addig nem zavarja amíg ezt betartod de jó volna tudni, hogy tényleg nem zavarja vagy pedig csak fél bevallani. Mert akkor ebből folyton csak konfliktus lesz.


Remélem azt is tudod, hogy önbizalomhiány miatt flörtölsz másokkal azaz megerősítést vársz abban, hogy szép vagy és, hogy másoknak is tetszel. És ha a barátod ugyan ezt csinálja te el fogod tűrni? Kíváncsi lennék fordított esetben...

2012. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, ő is megmondja, ha valaki szép, stb.
2012. aug. 2. 13:00
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
az h nem mondta nem jeleneti azt h nem is zavarja másrészt ebben mindig megvan a félrelépés esélye
2012. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 2. 13:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, meddig mész el. Ha a pasid büszke rád, hogy másoknak is tetszel azért ne legyél túl ledér, mert azt hiszik, felszarvazod mindenkivel.
2012. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Én is szeretek flörtölgetni, és négy éve vagyunk együtt a párommal:) Sosem csalnám meg. Szerintem ettől lesz izgalmas és nem lapos egy nő, még a párjának is.
2012. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
illetve barátom is flörtölget más nőkkel. Nincsen ebben semmi rossz.
2012. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!