Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm szerelmes abba, akivel járok?

Figyelt kérdés
Ha azt akarod mondani ,hogy nyomorult vagyok ,akkor meg se szólalj!

2013. jún. 26. 07:10
 1/7 anonim válasza:
43%
Édes hármast hozzatok össze.
2013. jún. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Az aki szerelmes a Te barátodba azt nem lehet a "legjobb barátnőnek" nevezni.
2013. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem pusztán az a tény, hogy a barátnőd szerelmes még nem bűn. Az volna a bűn, ha ezt az érzést meg is élné, és el akarnám csábítani a barátodat, de amíg nem tesz semmit és uralkodik magán, addig nincs gáz. Az érzéseiről nem tehet, a cselekedetiről igen. Hogy te mit tegyél? Passz. Attól függ, ő mit tesz. Biztosan ő is nagyon rosszul érzi magát, beszélgessetek, elvégre barátok vagytok.
2013. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Az aki szerelmes a Te barátodba azt nem lehet a "legjobb barátnőnek" nevezni." - Egyetértek.

Az én legjobb barátnőmet is megdugta az exem, pár nappal a szakítás után, csupán szánalomból. Amikor megkérdeztem miért tette, azt felelte, "Legyen valami jó is az életében." A barátnőmnek akkor megbocsájtottam, aztán a további hülyeségei miatt már nem vagyunk barátok.


Tartsd a szemed a barátodon és ezen a "barátnőn"!

A barátnőd elmondta neked, hogy szerelmes a barátodba, vagy mástól tudod?

2013. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elmondta.Mostanában azért veszekszünk ,mert folyton csábítgatja és ha mondjuk a fiú röhög egy viccén ,akkor idiótán vihog és ölelgeti.
2013. jún. 26. 10:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán a tény hogy szerelmes belé megbocsátható. Mert az érzések nem irányíthatóak. Az hogy próbálkozik is nála már nem. Mondd meg neki hogy szerinted egy barátnőnek nem kéne így viselkednie és vegyen vissza...
2013. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

beszelj a baratoddal es a csajjal is kulon-kulon. ereztesd a csajszival h ez igy nem mehet vagy visszavesz vagy bajok lesznel

k. a baratoddal meg probalj meg visszafogott lenni es mindenke

ppen mond neki h o is probalja leallitani

2013. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!