Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg egy nőnek a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy nőnek a belső jobban számít, azért nincs sose normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Azt mondják jó pasi vagyok lányok is, de pár hónaposak voltak eddig a kapcsolataim. Mert szerintük túlságon domináns vagyok, túlságosan irányítom őket és néha bunkó is vagyok szerintük. Barátom fogatlan és hát elég vékony alacsony is, de több éves kapcsolatai voltak , szerintem hozzá túl jő nőkkel, de az igaz, hogy ő egy nagyon jó lélek, önzetlen, rendes gyerek. Ez kell ma a nőknek, nem az hogy jól nézek ki?
2013. jún. 26. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
el ne hidd!!!
2013. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Sok nőnek a belső érték számít, mint bőrülés, könyöktámasz, márvány berakású műszerfal...
2013. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hosszú távon az is lényeges, hogy milyen belső tulajdonságaid vannak.

Rövid távon elég a külső, esetleg jó szex.

2013. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, a normális, rendes nőknek, akik hosszútávra terveznek, azoknak a belső értékek logikusan jobban számítanak, de ez fordítva is ugyanígy van...
2013. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kruse ***** válasza:
Hiába vagy jó pasi, ha bunkó vagy. Amúgy ezért nincs normális kapcsolatod.
2013. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt le írhattam volna , nem veled van a baj. Domináns vagy? jól teszed nehogy már egy nő mondja meg a dolgokat sokak szerint 50-50 egy kapcsolatban a beleszólási arány de szerintem inkább 65-45 a férfi javára.
2013. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6-os

Igen szerintem is, így van!!!

DE sok nővel találkoztam és hát eddig egyik se szerette, ha dominánsabb vagyok. Mert hogy neki legyen szava, meg így úgy. Azt vettem észre hogy a nők csak elméletben akarnak dominánsabb férfit, aztán a gyakorlat már mást mutat

2013. jún. 26. 22:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is és? szerintem rohadtul nem nekünk kell megváltozni, ha teljesek akarunk lenni egy kapcsolatban, majd lesz olyan nő akit csak várni kell aki megérti ezeket, hogy ő amit mond nincs annyi logika mint amit mi mondunk...vannak nők akik felfogják ezt és szeretik is, hogy irányítják őket..aki papucs az meg maradjon is az. Annak maradjon az 50-50 mert amúgy hülye mint a f**sz azért nem tud értelmeset mondani és azért egyezik bele ebbe a % ba.
2013. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

normális kapcsolathoz a belső sokkal fontosabb,

amúgy keresgélj és megtalálod azt a nőt akit irányíthatsz N

2013. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nagyon érdekes, ugyanis a párom is domináns, de távolról sem olyan a felfogása mint nektek. Nőnek érzem magamat mellette, ha kell, irányít, de megalázkodni is képes a kedvemért, tud bocsánatot kérni. Látszik, hogy mennyire bele vagytok keseredve, amiért nem találtok magatok mellé senkit, csak mert képtelenek vagytok akár egy kis erőfeszítést is tenni a másikért. Pedig képzeljétek, meglehet csinálni. Még egy fogatlant is szívesebben elfogadnék páromnak, mint titeket.
2013. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!