Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg egy nőnek a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy nőnek a belső jobban számít, azért nincs sose normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Azt mondják jó pasi vagyok lányok is, de pár hónaposak voltak eddig a kapcsolataim. Mert szerintük túlságon domináns vagyok, túlságosan irányítom őket és néha bunkó is vagyok szerintük. Barátom fogatlan és hát elég vékony alacsony is, de több éves kapcsolatai voltak , szerintem hozzá túl jő nőkkel, de az igaz, hogy ő egy nagyon jó lélek, önzetlen, rendes gyerek. Ez kell ma a nőknek, nem az hogy jól nézek ki?
2013. jún. 26. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó válaszoló semmi értelme nincs amit leírtál. Amikor te dolgozol mint az állat, otthon veri magát a barátnőd és te viszed ide oda, közbe arra is figyelned kell ,hogy jól nézz ki mellette edző terem stb nehogy már neki legyen több szava..megalázkodni egy nőnek? úristen hol él pár pasi nem értem.
2013. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Te milyen világban élsz? Atyaúristen. Kissé rossz körökben mozogsz, a felfogásod meg igen szegényes. Kíváncsi vagyok, hány éves lehetsz, szerintem a 16 maximum, barátnőd meg a jobb kezed, ha meg idősebb vagy, akkor pláne fogom a fejemet. Na húztam is innen, remélem, még sok sok ideig nem lesz senkitek, először is nőjetek fel. Csók!
2013. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 missguitarhero11 válasza:
Figyi..... En is azt szeretem ha nem a kulsommel foglalkoznak az emberek. Az nem nagyon szamit.... Ha tiszta lelked van es nem ugy bansz a nokkel mint valami kutyaval lehet lesz egy hosszabb kapcsolatod.....
2014. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!