Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar csókot, miért, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar csókot, miért, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon aranyost lányt. Látom rajta hogy tetszem neki de nagyon keresztény elveket vall ezért nem akar csókot csak majd az esküvőjén vagy ha megismerte az igazit ! -.- Nekem tetszik belsőleg és külsőleg is de ilyet én még nem hallottam hogy semmi csók pedig én is keresztény vagyok. Egyszerűen megőrülök , az elmúlt 2 évben csomó defektes lánnyal randiztam , nem tudom meddig bírja már a türelmem ...nem akarok remetének beállni ! 19 vagyok és még nem volt barátnőm , hogy lehetek ilyen szerencsétlen hogy mindig vmi közbe jön , nem fogom leírni mindet de ha valaki elolvasná őket röhgne hogy milyen buta dolgok... Mit kezdjek most ezzel a lánnyal , meddig várjak?

2013. jún. 26. 22:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
uhh..én őszintén szólva hagynám..
2013. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
talán ha "elvarázsolod" be adja a derekát:)
2013. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mond meg neki így nem kapcsolat a kapcsolat szeretnél többet nem várhat örök életébe a csodára ha ennyire ilyen legyen apáca ha meg nem akkor uccu neki
2013. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem Te is tudod, hogy ennek semmi köze a kereszténységhez o.O

A csaj csak simán nyomorult (szerintem)

2013. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
már közöltem vele hogy ez nem normális , 1 randim lesz még vele ha nem módosít valamit a gondolkodásmódján akkor hagyom szerintem... vagy ne? kib*szott szappanoperába mehetne most már életem elmúlt két éve -.-
2013. jún. 26. 22:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben lesmárolnám ott abban a szent pillanatban! Utána kérdezd meg, hogy vár e az esküvőig!


Birom az ilyen extra hiper szuper szent embereket! -.-

2013. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azért én kíváncsi lennék, mi volt a gond az előző lányoknál:)
2013. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm is ilyen vallással él. ez tényleg nem kifogás egyszerűen őt így nevelték,így él. valahol azért erre büszkének kéne lenne-nem adja magát egy könnyen:) mivel téged nem e szerint oktattak nem is tudod elfogadni ezt...
2013. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
aki kéri elküldöm neki mi volt a gond előzőeknél, legalább meglesz a napja mára ... xD :D
2013. jún. 26. 22:59
 10/12 whoviangirl ***** válasza:

nekem jöhet:)

és szerintem jó ötlet, hogy a következő randiig vársz a döntéssel, szerintem ha akkor sem változtat a véleményén, akkor hagyd, ne kényszerítsd, hogy maga mögött hagyja az elveit, mert akkor úgysem lesz boldog a kapcsolatotok!

2013. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!