Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar csókot, miért, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar csókot, miért, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon aranyost lányt. Látom rajta hogy tetszem neki de nagyon keresztény elveket vall ezért nem akar csókot csak majd az esküvőjén vagy ha megismerte az igazit ! -.- Nekem tetszik belsőleg és külsőleg is de ilyet én még nem hallottam hogy semmi csók pedig én is keresztény vagyok. Egyszerűen megőrülök , az elmúlt 2 évben csomó defektes lánnyal randiztam , nem tudom meddig bírja már a türelmem ...nem akarok remetének beállni ! 19 vagyok és még nem volt barátnőm , hogy lehetek ilyen szerencsétlen hogy mindig vmi közbe jön , nem fogom leírni mindet de ha valaki elolvasná őket röhgne hogy milyen buta dolgok... Mit kezdjek most ezzel a lánnyal , meddig várjak?

2013. jún. 26. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is johet. :)
2013. jún. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor várj. Nem tudom hanyadik randitok lesz, de szerintem nem a századik, így ne várj csodát. Ha így nevelték sok mindent nem tehetsz, csak ha vársz. De ha nem tudsz, akkor hagyd Őt. Ha rá is veszed a csókra, a szexre már nem fogod tudni. Még arra is nehezen, hogy megfogja a kezedet vagy megpusziljon, stb. Ezen változtatni nem tudsz.

Volt egy fiú, akivel randiztam párat. Rólam tudni kell, hogy katolikus vagyok és pár találkozó után már arra akart kényszeríteni, hogy ne járjak templomba, ne menjek el gyónni. Na már most, ez számomra fontos dolog és ahol egyik fél kényszeríteni akar egy másikat az akaratára, az a kapcsolat boldogtalan. Én sem éreztem volna jól magam mellette, így inkább megmondtam, hogy nem találkoznék vele többet, ha gondolja barátkozhatunk, de én nem adom fel az elveimet. Ha nem mondja ezeket, talán másképp alakul ,de jobb, hogy az elején történt, mint hogy később lett volna fájdalmas az igazság. Pár hónappal később találtam egy vallásos fiút magam mellé, vele íyg teljesen összhangban vagyunk.

2013. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!