Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na erre hogy reagalnal?

Figyelt kérdés
23 eves vagyok. Helyes normalis csaj. Regebebn duci kislany voltam...baratnoim voltak mindiga jo csajok. Na fordult a kocka...mind kulsore mind a munkam altal bebizonyitottam hogy az ember elete soran valtozik, es ha egyutt elmegyunk bulizni mar nemcsak ok vannak a kozeppontban. Mit tegyek? Nem birjak el viselni hogy en is lettem olyan jo csaj mint ok ha nem jobb. Mas orszagban dolgoztam 1 eve vagyok itthon de mar a masodik kapcsolatomat tettek tonkre. Tulajdonkeppen 5fos bandarol van szo....jo baratnok voltunk, vagyunk de megszoktak hogy minden jo pasi rajuk bukik en meg a hatterben maradok. Most ismet osszejottem egy sraccal...a gond csak az hogy egyik baratnom is nagyon szerelmes bele.....nem vagyunk mar 15 evesek de persze a baratsag mindenek felett es leultem vele megbeszelni hogy nekem fontosabb o mint egy ferfi. Erre hogy koszoni hogy megteszem erte.....Hat neharagudjatok 23-24evesek vagyunk es ez meg mindig igy megy???A ficko tovabbra is jar utanam es talan nemcsak egy kis kaland lehetne ebbol az egeszbol de nekem mindig ala kell rendelnem magam az 5os fogat akaratanak???Egyutt nottunk fel, vegig mindannyian egy suliba jartunk, de akkor sincs joguk megfosztani a boldogsagtol.Persze mindig ugy teszik hogy ne mocskoljak be magukat es ugy latszon hogy ok csak nekem akarnak jot. Elegem van, mindig en huzom ki oket a bajbol, neha ugy erzem nekem magamnak tobb eszem van mint 4uknek osszessegeben. Mit tegyek????Talan az a baj hogy ok mindig is ri.ancoskodtak tinikent en meg rendes voltam, es most hogy egy jo csaj lettem nekem nem kell szegyenkeznem a multam miatt, nem b.sztam kocsiban idegen pasikkal diszko utan, es persze hogy a kornyeken jo hirem van. MEg szeretnem ezt beszelni veluk na de tobbsegben az ero.....ez a baj
2009. okt. 14. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam én is. De egyvalamit tudnod kell. Attól, hogy együtt nőttetek fel, egy suliba jártatok (egy osztályba esetleg, mint én) az még nem jelenti azt, hogy a legjobb barátnők legyetek. Velem is úgy viselkedtek, hogy midnig nekem kellett őket kihúzni a bajból, nekem kellett okosnak lenni, ha ők hülyék voltak, stb. Egy idő után megelégeltem, és megtanultam nemet mondani, "levettem róluk a kezem" Ha tényleg igazi bnőid lennének, nem tették volna tönkre a kapcsolatodat, hanem veled örülnek. Én úgy gondolom keress magadnak más bnő(ke)t.
2009. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Köremail.
2009. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Keress más barátokat, mert nem hiszem, hogy úgy értékelnének mint ahogy azt megérdemelnéd. Ha szereted a srácot mindent bele. Később gondolom nem a barátnőiddel akarsz élni hanem egy férfival és ennyi idősen már ezt kellene tervezni.
2009. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem mit keresel egy ilyen társaságban,rég hagynod kellett volna őket a pics@ba..légy boldog azzal akivel szeretnél,ne hagyd,hogy a fejedre másszanak az önző ''barátnőid'' 21L
2009. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Költözz egy másik városba, és legyél boldog!


A "barátnőidet" meg tartsd meg emlékként.

2009. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

szerintem felejtsd el a ,,barátaidat"

megváltoztál te is, keress más barátokat, akik nem irigyek rád!

megváltoztál, de egy valami megmaradt: te még mindig fontosnak tartod a barátságukat. Ők viszont már nem egy aranyos barátnőt látnak benned, aki nyugodtan lehet velük, mert mellette őket veszik észre a fiúk. Most már riválisként néznek rád, akinek összejött az élet. Irigyek. Felejtsd el őket. Lehet hogy te lemondanál miattuk egy fiúról, de hidd el, ők ezt fordítva nem tennék meg.

Ha a fiú tetszik neked,mért nem jössz vele össze? Nehogy a ,,barátnők" jobban tudják,hogy neked mi lenne jó. Szerintem csak ártani akarnak neked:(

2009. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
A nők már csak ilyenek.Nő és nő közt igaz barátság nincs,keress fiú(férfi) barátokat,azok őszintébbek...
2009. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem te pontosan tudod,hogy mit akarsz tenni.Le is tetted a "barátnőidet" rendesen,mivel mi csak a te látószögedet ismerjük,így nem lesz olyan épeszű ember,aki azt fogja tanácsolni neked,hogy velük maradj.A leírásodból pedig süt,hogy pontosan tudod hol vannak a hibák.Ha megerősítésre vágysz,valószínüleg meg fogod még 10-en valahány hozzászólásban kapni,de én úgy látom ez nem dilemma,te már tudod mit fogsz tenni!
2009. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Ne legyél már ilyen banga,nyakamat rá,hogy a hátad mögött jól kiröhögnek,főleg ha olyanokat csinálsz hogy felebaráti szeretetből átpasszolod a kinézett pasit....Vedd őket takarékra,max.akkor nézz feléjük ha neked van szükséged rájuk,de ne adj többet magadból mint ők!Csak hogy tiszta lappal játszhass esetleg közöld velük szépen amit gondolsz,a csajjal hogy "bocs de a pasi nekem kell,ha tudod vedd el" és punktum
2009. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Remélem nem író vagy!
2009. okt. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!