Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy ilyen tág...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen tág fogközű fiúval? Menniyre befolyásolja a csajozási sikert ilyen fogazat?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 27. 11:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem egy leányálom a fogszabályozás (nekem is volt), de ha kifogásokat akartok keresni akkor ne a pénz legyen, mert 18 éves korig a tb támogatja. Mindenkinek megvolt a lehetősége rá, csak nem éltetek vele. Az csakis a ti hibátok, hogy felnőtt korotokig vártatok.
2013. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ez ugyanolyan, mint a kövérség. Van aki igénytelennek tartja, miért hízott el enniyre van aki elfogadja stb. Sok ember elfogadja ezt a szépséghibát szerintem, Olyannal próbálj ismerkedni, aki ezt elfogadja.
2013. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

szerintem semmi baj nincs ezzel, ha épek a fogaid, talán még szexi is :)

Ne törödj az ilyen maximalista lányokkal, akiknek a tökéletes formák stb kell

2013. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11es. IGen, volt rá lehetőségem. El is mentem az ingyenes sztk fogszabályozóshoz, aki kapásból 4fogamat akarta úgy kihúzni, hogy megmondta nem lesz tökéletes a harapásom. Aki meg tudta volna csinálni, az magándoki volt, de mivel én iskolás voltam, nem volt rá pénzem, a szüleimnek meg pláne nem. És nem tudtam suli mellett elmenni dolgozni, mert 2iskolát jártam egyszerre. Így megvártam a felnőttkort és összegyűjtöttem rá a pénzt. A kövérség is megint más. Van aki genetikailag kövér, az sportolhat akármennyit, nem lesz nádszálvékony. Ott inkább az az igénytelen, aki vékony volt, de a lustaság és a zabálás miatt elhízott és nincs benne annyi, hogy fogyózzon. Minden nézőpont kérdése, és először meg kéne ismerni a mögöttes dolgokat, nem csak vagdalkozni
2013. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az tök általános, hogy ki kell húzni fogakat a fogszabályozáshoz. A legtöbbször nem véletlenül állnak össze vissza a fogak, hanem azért, mert nem férnek el rendesen és feltorlódnak.
2013. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tök általános, csak nem mindegy mennyit húznak. Nekem végül a magándoki 2t húzott és tökéletesre megcsinálta. Az sztks meg 4et húzott volna úgy, hogy nem lett volna jó a végeredmény. Most csináltattam volna meg 17évesen rosszul?
2013. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem jönnék vele össze...
2013. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Már ne is haragudj, de, hogy mersz ismeretlenül bunkónak és főleg felszínesnek nevezni embereket? Hiszen te kérdeztél egy, a külsőddel kapcsolatos, dolgot, tehát bizonyos szempontból téged is csak a külsőd érdekel.
2013. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!