Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen viszonyban vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen viszonyban vagytok az exetekkel? Tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Itt az olyan exre gondolok,akivel sokat voltatok együtt,nem 1-2 hétre gondolok,hanem hónapokra,évekre.Ha barátok maradtatok milyen gyakran beszéltek/találkoztok és ha nem maradtatok jó visszonyban,miért?
2013. jún. 27. 11:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
4 évig éltünk együtt, nem beszélünk nem tartjuk a kapcsolatot semmilyen formában szerencsére.
2013. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Nemlétezik barátság. Aki azt mondja h igen az hazudik. Az egyik fél mindig többet érez, reménykedik csak nem mutatja és valószinüleg ezért tartja a kapcsolatot.


4 évig voltunk együtt és probáltuk ezt a barát dolgot e egyáltalán nemmüködött.

2013. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

1. Ezt akár én is írhattam volna.Pont ugyanez van.Sőt,egymástól mi már kb 170 Kmre vagyunk...

Ha akármi lenne vele,nem tudnám meg,még csak nem is érdekel.

2013. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Abszolut nem beszélünk évek óta (szerencsére)
2013. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
mi egy ideig beszéltünk,az lett a vége hogy közös ismerősök buliján részegen elmondta hogy mennyire sajnálja hogy vége lett(ő szakított),megcsókolt,következő héten közöle hogy nem akar tőlem semmit,nem érti hogy miért keresem(ő mondta hogy találkozzunk),azóta érthetően nem beszélünk
2013. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szoktunk néha búcsúszexelni, jól megvagyunk...
2013. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem vagyunk barátok, de ha összefutunk, jókat beszélgetünk. bármit elmondhatok neki és tudom, hogy megbízhatok benne teljes mértékben. 17/L
2013. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyfelől tartanám vele a kapcsolatot,mert 2 és fél évig voltunk együtt és még mindig fontos személy számomra és nem akarom teljesen elfelejteni,de attól félek evvel csak magamnak okozok fájdalmat
2013. jún. 27. 11:57
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Mindegyiket megettem.
2013. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Akivel 9 és fél évig voltam együtt, jóba vagyunk, tartjuk a kapcsolatot, mert van egy közös gyerekünk.

A pár hónapossal kevésbé vagyok jóban (ő csalt meg úton-útfélen, létesített másik kapcsolatot mellettem, mégis mindig neki áll feljebb), de közel lakik, és a házunktól szó szerint egy köpésre dolgozik, tehát gyakran elkerülhetetlen, hogy találkozzunk....

2013. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!