Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszerűen nem tudom nem keresni a kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel együtt voltam egy kicsit régebben. És magamon is meglepődök, hogy akármilyen bunkó volt velem, mégis valahogy zavar, ha néhány napig nem beszélek vele. És akkor vagy én keresem őt, vagy ő engem.

Szerelmes nem vagyok. De nem tudom, hogy milyen kötődés lehet ez...


2013. jún. 23. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

A válasz:Szexuális kötődés lehet ez.Amennyiben még nem történt meg, akkor a lehetősége vonz.Annak a lehetősége is fenn áll, hogy mélyebb kapcsolat legyen, de ahhoz két ember szükséges és a meggyőződés arról, hogy tényleg szeretnétek egymást teljesen.Tehát ne gondolkodj ezen túl sokat.

Élvezd amit kapsz ettől a kapcsolattól, és ne aggódj ha nem keres!Mert még lemaradsz arról amire igazán várhatnál.

Lehet a szabad kapcsolat érzete miatt vonz a srác.Ez pedig

jó, de nem Egészen jó.Mert így még mindig csak használva érzed magad.És ha "bunkó" is volt veled.Ez még változhat.

De maradj nyitott új kapcsolatokra és akkor zárd le amit le kell ha már Tudod ,hogy nincs értelme folytatni!

2013. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!