Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h o nem kepes ugy igazan szeretni?

Figyelt kérdés

nem ertam a baratomat. 25 eves 9 honapja vagyunk egyutt. Az elejen persze minden szep volt, neki elottem nem volt soha komolyabb kapcsolata. Azt gondolom szeret, kulonbn minek lenne velem, de olyan fura...en lelkendezos, olelgetos vagyok, o inkabb visszahuzodo, nem szeret nagyon a testi kontaktust, nem lelkesedik a dolgokeert, inkabb kritikusan lat mindent. Nagy szive van azt tudom, mert ha megkerem rogton segit de nem ertem miert nem dicser meg soha pl? Mar sokszor mondtam neki h hianyzik ez, meg h nem ertem miert nem tud kicsit lazabb lenni, miert nem csinalunk spontan programokat, nem ertem miert nem latom h rajongana ertem stb..tudom butan hangzik de tenyleg nem ertem h minek van velem h ezeket a jeleket nem latom. Multkor azt mondta h o nem tud ugy szeretni mint en. Szerintetek ez miert van, minek van velem vajon? Lehet h tul kombinalom es ez tipikus pasi?

koszonom

21L


2013. jún. 27. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más-más az igénye, mond el neki, hogy mit érzel és beszéld meg vele! Hidd el ez segíteni fog, lehet, hogy olyan dolgokat fog elmondani, amiket eddig titkolt, vagy nem volt egyértelmű számodra. ;)
2013. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert ilyen. Vagyunk még egypáran így, de attól még nagyon tudjuk szeretni a párunkat.
2013. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen barátom. Évek múltán szakítás lett belőle, mert nem bírtam. Egyszerűen nem illett össze a temperamentumunk.


Én hozzád hasonlóan kimutatom, ha szeretek valakit, élem az életet, spontán vagyok és laza - ő pedig pontosan olyan volt, amit írtál, kritikus, beforduló, visszahúzódó.


Nem egyeztek az igényeink szinte semmiben, így óhatatlanul is szétváltak útjaink, pedig még szerettem, mikor szakítottam. De így egyszerűen nem működött.

2013. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!