Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak mennyit számít nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyit számít nektek egy kapcsolatban, ha egy nő eltudja tartani saját magát?

Figyelt kérdés
Sőt mi van akkor ha sokkal jobban kereső munkája van mint a férfinak?
2013. jún. 27. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy eltudom tartani magamat, meg az, hogy gazdag vagyok, nem teljesen egy és ugyanaz a kategória. :) Én pl. eltudom tartani magamat, nem kell sanyarogva a fagyira néznem, ha megkívánom az utcán sétálva, tudok félretenni, de ettől még ugyanazzal az értékrenddel élek, amit otthonról hoztam és inkább spórolok valamire, mint hogy vegyek egy 46. farmert is 20 ezerért, mert 5-ért nem jó! :)


Egyébként ahogy én tapasztalom, ez nem jelent hátrányt, sőt érdekessé tesz mondhatni a férfiak szemében. Mérnökként dolgozom, inkább ez az a pillanat, amikor a férfiak hátrahőkölnek. :)

2013. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kolosszus22 ***** válasza:

Még jó, hogy el tudja tartani magát, ne nekem kelljen (most ez kicsit bunkón hangzik, de nem szeretem az olyan nőket akik szeretik eltartani magukat és nem nyúlnak semmihez)!

Engem az sem zavarna ha többet keresne mint én, nem élek rossz anyagi körülmények között, de nem zavar ha valakinek több van, nem vagyok irigy.

26F

2013. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha meg lehet kérdezni, hány éves vagy ?
2013. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!