Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el? [#tizenháro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? [#tizenháromezredik szakítós kérdés]

Figyelt kérdés
Elveszítettem életem szerelmét. Több, mint négy évet voltunk együtt, de ő rám unt, és összejött valaki mással. Nem tudom feldolgozni, hiába igyekszem elfoglalni magam (folyamatosan sportolok, filmezek, játszom, tanulok, valamelyik hobbimnak hódolok vagy a barátaimmal vagyok), nem tudom elterelni a gondolataimat róla. Havi rendszerességgel kellett visszautasítanom a hozzám közeledő nőket, és szó/kérdés/megbánás nélkül megtettem, mert tudtam, hogy a párom az igazi, aki nekem minden apró hibájával együtt pont tökéletes. Szóval hiába találhatnék szinte azonnal másik barátnőt, egyszerűen nekem senki más nem kell. Mit tegyek, hogy ne kössem fel magam, mielőtt lenne időm elfelejteni (ha egyáltalán el tudom)? 22f
2013. jún. 27. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem fogod, mert egy csomó emlék köt hozzá, kulcsszavak tárgyak, helyek, stb. Idővel elhalványulnak az érzések, ez a nagy helyzet.
2013. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az idő megold mindent
2013. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Adj idot Magadnak a "gyaszodra".

Kb 4-8 honap, ha megszakitod a kapcsolatot.

2013. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs erőm megszakítani a kapcsolatot, mert nagyon jó barátok is lettünk. :( És nem tudtam megutálni sem annak ellenére, hogy gyakorlatilag lecserélt. :(
2013. jún. 27. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel csak magadat kinzod, itt lenne az ideje, hogy megmond neki, hogy neked ez igy nem megy es felejtseek el egymast ha neki mas kellett.
2013. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Segítsetek :(
2013. júl. 1. 01:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne beszélj vele, ne találkozzatok. Csinálj mindig valami mást. Eszedbe fog jutni minden nap, akkoris, ha épp jókedved lesz, mindig. Lehet pár hónap, lehet egy év, de előbb-utóbb elmúlik és elhalványul minden.

De tényleg ne keresd, mert akkor csak hitegetni fogod magad, hogy újra lehet esélyed, talán visszamegy hozzád és hasonló dolgok. Tapasztalatból mondom.

Nagy szenvedés minden ilyenkor és senki nem tudja megmondani, hogy nálad meddig tart.

Ez most klisé, de ha otthagyott mert megunt téged, akkor nem ő volt az igazi. Ne is keress most másik kapcsolatot, meg ne erőltess semmit. Nem baj, ha egyedül vagy egy ideig, még flörtölgetned sem kell.

Aztán, ha már nem fáj annyira akkor nyithatsz mások felé és elkezdhetsz újra randizni, de akkorsem kell még belekezdeni valami komolyba.

Senki nem tud segíteni, csak az idő. Sajnálom.

20/L

2013. júl. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de jo en is ugyanigy vagyok 5 honapra azt hidtem hogy elfejtettem aztan egyszer csak ujra belezugtam es ez igy megy mar egy eve senki mast nem tudok ugy szeretni mind ot :/ pedig o mar annyiszor megbantott imadom azt a majmot...
2013. júl. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!