Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj szakítani?

Figyelt kérdés

Barátomról lenne szó, már egy éve együtt vannak, mikor egyszer ezt az SMS-t kapta: "Szakitok és ez az ok én még túl fiatal vagyok ehez de azért barátok lehetünk" (ilyen helyesírással). Lehetséges megváltoztatni ezt? Kérlek ne az életkorát tárgyaljátok, hiszen "ezek-a-mai-fiatalok" simán járhatnak 13-14 évesen. A kérdés az, hogy van-e még esély? Itt fontos az is hogy (fogalmam sincs, miért) egy telefonjuk van az ominózus lánynak és a húgának. Az apjuk szerint még tényleg elég fiatal a lány a pasizáshoz, de ez őket nem zavarta <eddig>? Szóval erre a (két) kérdésre várok mielőbbi választ.

Ja, és azért szakítani sem SMS-ben kellene, nem? El kéne menniük egyet beszélgetni?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jún. 27. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
túl fiatalak vagytok... xD
2013. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért mert 1 éve együtt vannak attól még a csaj elgondolkodhatott azon, h tényleg fiatal és felesleges ennyi idősen lekötnie magát. Miért kell erőszakoskodni, ha ő már eldöntötte?

Mindenki másképp szakít. Neked lenne merszed megmondani a másiknak szemtől szembe, h szakítani akarsz? Nem hiszem. Beszélni mindig könnyebb! Amúgy meg az ő problémájuk, szóval nem értem, h te miért foglalkozol ezzel...

2013. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyilván azért foglalkozik ezzel mert itt saját magáról beszél mint minden olyan emberke aki úgy ír ki h a abrátnőjével/barátjával ez meg az van.......
2013. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hülyék! Mi az hogy rólam van szó?! Ez a mai világ? Szakított a barátom, de ki nem szarja le?! Hát, grat!
2013. jún. 27. 20:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a kérdésre válaszoljatok!
2013. jún. 27. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan megbízott a haverod, h kérdezd ezt meg gyakori kérdéseken... :D El tudom képzelni ! :D
2013. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!