Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szakított már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szakított már úgy, hogy még szerelmes volt a párjába? Muszáj volt szakítani, nem bírtam tovább.

Figyelt kérdés
Szakítottam vele azzal az indokkal,hogy már nem szeretem. Ki volt hasonló helyzetben? Tanácsok kellenének,hogy hogyan dolgozzam ezt fel.
2013. febr. 24. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, miért mondtad neki azt, hogy nem? Nem értem, miért szakítottál.
2013. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy még bele, akkor nehéz dolgod lesz.
2013. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy szakítottál, hogy mindketten szerelmesek voltatok egymásba és a szíved mélyén vele akartál maradni, akkor ezt soha nem fogod tudni feldolgozni. Még akkor sem, ha racionálisan véget kellett hogy érjen. Látok magam körül ilyen (ex)párokat és egyik sem tudott soha túllépni igazán a másikon, pedig már nagyon hosszú idő telt el. Belekezdtek új kapcsolatokba, volt aki meg is házasodott,van, ahol már gyerek is van, de még mindig az régi szerelmükön merengenek.
2013. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szakítottam már úgy... Hát majd‘ beledöglöttem, de muszáj voltam...
2013. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért volt muszáj?:) Ha ezt megválaszolod nekem, akkor talán még válaszolni is tudok.
2013. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kis off kérdés ehhez kapcsolódóan:

Lehet így boldog az ember, hogy az új kapcsolatban is a régi szerelméért sajog a szíve?

2013. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Es a jelenlegi parodat is atvered.
2013. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!