Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmi háromszög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmi háromszög, tehetetlenség.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, a barátom 20 éves...már 3,5 éve együtt vagyunk. Én egy éve mentem el főiskolára, így kb. fél évvel ezelőtt a párommal szakítottunk a kevesebb együtt töltött idő miatt, én sulira koncentráltam, az (volt) fontosabb! Mikor nem voltunk együtt, találkoztam egy fiúval, nem beszéltünk, csak nézegettük egymást, semmi nem történt. Úgy érzem, hogy mára már beleestem...a páromat nem akarom elhagyni fontos nekem, de nem szeretném most megkötni vele a kezem. Élni akarok, 19 éves vagyok! Szeretem, de persze a jó mellől nem tudok elállni. Úgy érzem, hogy ez egy se veled, se nélküled kapcsolat, és tudom, hogy annak az a megoldása, hogy nélküle, de nem megy...a fiú, akibe beleestem, "elutasított", elhívtam egy találkozóra de nemet mondott...mivel most főiskolán is szünet van, így azóta nem láttam, nem tudom, hogy mi legyen..egyébként a barátom sokszor megszégyenít és a családomat is kritizálja! Nővéremnek is mindig beszól...nem tudom, mit tegyek? Segítsetek! (Lány: 19, Párom:20, A fiú, aki tetszik: 19)
2013. jún. 27. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy! Szerintem, ha nem vagy igazán boldog, szakíts! Élj, bulizz, ismerkedj. Nem biztos, hogy mindjárt kéne egy új kapcsolat. Majd jön az is idővel magától! :)
2013. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az igazság az, hogy nem tudom otthagyni.. :(
2013. jún. 27. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:

1.szakítottatok

2.a másik fiúval még egy szót se beszéltél kb...


Probléma nincs.Élvezd a nyarat.

2013. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem szakítottunk, most együtt vagyunk!
2013. jún. 27. 21:07
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:
Azért nem tudod otthagyni, mert kapcsolatfüggő vagy, be vagy szarva az egyedülléttől ás ez elég szánalmas. Embereld meg magad mert csak kicseszel mindkettőtökkel.
2013. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!