Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög! Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög! Vélemény?

Figyelt kérdés
Én 28éves férfi vagyok.A párom 28éves nő viszonyt kezdett egy sráccal mert a srác behálózta és le is feküdt vele 2x. Nem mondta el hanem úgy bukott le de mikor döntés elé állítottam nem tudott dönteni.Nagyon eltávolodott tőlem de azért még picit érez irántam valamit.Van 1 közös gyermekünk is.Megbocsájtottam neki(szeretem) és megígérte hogy lezárja vele a kapcsolatot(a sráccal) de újra beszéltek annak ellenére hogy megesküdött. Most ott tartunk ,hogy megadja az esélyt a kapcsolatunknak és "ténylegesen" lezárja. Egyértelmű ,hogy nem hiszek neki de meg kell próbálnom bízni benne + ott a tüske bennem mikor meglátom meztelenül vagy odabújok hozzá bevillan az hogy másnak is odaadta a testét és rossz érzés tölt el. Nem tudom jól döntöttem e,hogy megbocsájtottam neki.Gőzöm sincs mit tegyek. Nehéz harc ez magammal ,hogy elfogadjam ami történt de félek ,hogy bele fáradok 1x és rossz döntéseket fogok hozni.
2013. máj. 23. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedj!

Válóper + gyerekelhelyezés. Ennyi a dolgod. A gyereket pedig kérd magadhoz. Én nekem, ha ilyenem lenne, az utolsó cseppig foggal, körömmel küzdenék a gyerekemért. Ha a nő lelépne, hát menjen, de a gyereket ne hagyd. Ezt a tanácsom fogadd meg!

2013. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ebből már épkézláb kapcsolat nem lesz. Szerintem zárd le.
2013. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de nem hiszem hogy megérdemli a 3-ik esélyt. Viszont ha nagyon szereted, és tényleg szereted akkor talán meg kell tenned még EGYSZER! Ha nem él vele, vagy újra kijátssza a bizalmadat, akkor az első tanácsát fogadd meg!!!
2013. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nőként mondom: ha egyszer megcsalt, később mindig vágyni fog rá, még ha nem is teszi meg. A gyereket pedig nem fogod csak azért megkapni, mert megcsalt.

22/L

2013. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

A 4esnek. Kifognak küldeni a gyámhivataltól környezet tanulmányra embereket. Gondolom valamelyikőjüknek nincs lakhelye, mert közös lakhelyről lehet szó. Igen, azért, mert megcsalta nem fogják elhelyezni a gyereket az apjánál, ez a szomorú, hogy a mai igazságszolgáltatás anya párti. Én a gyerekemért hitelt is képes lennék felvenni, és a legfelsőbb bíróságig is elmennék, már, ha lehet. Ha nem akkor is a legfelső hatóságig. A gyereked élete, te döntesz róla. Te tudod, hogy mennyi pénzt ér meg neked. De az teljes jogodban áll, hogy a gyereket te neveld. Más, hogy erről, hogy dönt a bíróság.

Az egy nagy hülyeség amúgy, hogy a gyereknek nagyobb szüksége van az anyjára. Az apjára ugyanakkora szüksége van.

2013. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz bizalmas, jó kapcsolat többet. A gyerekért harcolj, mert van esélyed!
2013. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam lezárni de nem ment. Nem tudom elengedni pedig megérdemelné . Mikor arról van szó hogy tipli akkor a gyomrom összeugrik és a szívem hevesen ver. Lehet megadom neki az UTOLSÓ esélyt és ha eljátsza akkor bebizonyosodik nem méltó arra ,hogy velem éljen. Nehéz ez az egész.
2013. máj. 23. 11:32
 8/12 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy a srác írogat neki üzeneteket ,hogy így szeretlek meg úgy stbstb... nem hagyja békén. Mikor lett neki szolva semmibe veszi a szavam . Pedig tudja ,hogy nem kéne....
2013. máj. 23. 11:37
 9/12 SevN ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szar egy helyzet ez. Na most ha érzelmi szálak is kialakultak a párod és a srác között, akkor hidd el, a párodnak még nehezebb. Két emberbe szerelmesnek lenni maga a pokol. Így, hogy kiderült, valamivel tisztábbak a dolgok. Le kellene ülnötök hármasban, megbeszélni hogyan tovább. Ha csak testi kapcsolat van köztük, akkor könnyebb a választás, ez esetben Rajtad múlik, ha felül tudsz magadon emelkedni és tényleg megbocsájtani, elengedni, akkor ok. Ha érzelmi szálak is játszanak, akkor a csajnak kell döntenie, és Neked elfogadnod a döntését. Ha ezek után is hagyod magad átverni...nos akkor vess magadra! :) Akkor meg Neked kell továbblépned, de iziben.


Üdv,

SevN

2013. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Még mindig az 1es vagyok.

Ez a nő nem érdemel meg még egy esélyt. Inkább menjen az útjára! Nálam még egy ilyen esélyt is megadni necces, nemhogy 3at. Ajaj! Nincs az az isten. Én már helyretettem volna. Valószínű többet nem kellett volna belépnie a lakásba, mert az ajtó előtt várta volna a cucca egy sport táskába, vagy reklám szatyorba összerakodva. És amúgy is fiatal vagy még! Inkább kezdj egy új életet mással, mint sem, hogy örökké ilyen kín szenvedésben kelljen élne!

Az alkohol, vágyás másra ( kipróbálás ) nem kifogás. Ha neki másra volt szüksége, akkor ő csak a saját élvezetével foglalkozott, nem pedig a tiéddel. Arra, hogy félrelépett, nincs kifogás. Én már az első húzása után kiraktam volna, nemhogy ennyit agyaljak rajta. Arról nem is beszélve, hogyha együtt maradtok, az hatással lesz a gyerek fejlődésére is. Na persze, ha külön mentek akkor is, csak más formában. Nahát aztán a szexről ne is beszéljünk. Aki velem, és félreke.fél, ahhoz én már egy ujjal sem nyúlnék hozzá. Szóval én azt mondom, jól gondold meg mit teszel, de szerintem ebből az egészből a későbbiek folyamán semmi jó nem lesz. És utána, miután szétmentél vele, na akkor állj majd a sarkadra, és nehogy visszafogadd, mert akkor fog rinyálni, hogy jaj így, jaj úgy. Nem szabad az ilyennek bedőlni! Ahogy korábban mondtam a gyerek maradjon nálad, ő meg fizesse a gyerektartást, és cserébe 2 hetente ( bíróság ilyen döntést hoz ) láthatja a gyereket hétvégén, vagy a bíróval történő megbeszélés alapján. De ez a 2 hetes szokott lenni az általános. Válaszaimba már belefoglaltam a kérdésedre a választ is, és a további rész jogi oldalait is.

2013. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!