Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két emberbe szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat, el tudom vele képzelni a jövőmet is. De most megismerkedtem valakivel és úgy érzem, őt is szeretem, nem tudok vele minden kapcsolatot megszakítani. Tudom, hogy választanom kell, de ez nem ilyen egyszerű. Hogyan tudom eldönteni, kit szeretek? Majd idővel rájövök? Vagy ez csak döntés és elhatározás kérdése, hogy kit válasszak? Nem értem magamat. Nem tudom, mit tegyek.
2013. jún. 28. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs. Ha lehámozzuk a hirtelen fellángolást, újdonság varázsát, megszokást, félelmet az egyedülléttől, stb. stb. mindig egy ember marad. Két embert nem lehet szerelemmel szeretni, mert az már nem szerelem.
2013. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Erre van egy jó mondás:

Ha két embert szeretsz válaszd azt akibe újonnan szerettél bele mert ha igazán szeretted volna az elsőt nem lettél volna újra szerelmes!

2013. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, de lehet, csak fellángolás a második... érdekes... új... Tényleg úgy érzem, hogy szeretem a páromat, de mégis hiányzik a másik.
2013. jún. 28. 11:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

10 évig voltam együtt a volt vőlegényemmel, amikor közölte hogy beleszeretett egy másik lányba is, és most mindkettőnket szeret, és nem tudja mit csináljon. Mindkettőnk kell neki, nem tud dönteni. (nem tudom hogyan képzelte el az életünket hármasban, ezt nem részletezte, de nem is voltam rá kíváncsi akkor.) Én dobtam ki, ő meg ment is némi krokodil könny után. Azt hiszem kb. 1 évig voltak együtt, de két havonta külön voltak, meg verekedtek állandóan. Mikor végleg szétmentek, jött volna vissza a drágaság, hogy csak egy fellángolás volt, most már tudja, és bocsássam meg. Nem bocsátottam meg, mert közben sok minden történt, meggyűlöltem inkább.

Szerintem nagyon gondold át mi is érzel valójában, és hogy érdemes a föladni a komoly kapcsolatodat egy ilyen hirtelen jött fellángolás miatt, mert könnyen járhatsz te is úgy mint az általam említett ex vőlegényke.

2013. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még ne dönts, idővel rájössz (tapasztalat)
2013. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
dobj fel egy érmét a fej legyen régebbi az írás meg az újabbik és amikor feldobod az érmét amelyikre gondolsz azt válaszd
2013. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem történt köztünk egyébként semmi a másodikkal, megmondtam neki, hogy addig nem is fog, amíg van valakim.
2013. jún. 28. 12:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgyis azt fogod választani amelyik jobb az ágyban. Tipica női gondolkodás.
2013. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem volt semmi, egy újjal sem értünk egymáshoz. És nem is fog történni semmi ilyen felállásban!
2013. jún. 28. 12:19
 10/11 A kérdező kommentje:
ujjal*
2013. jún. 28. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!