Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nincs szerencsém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nincs szerencsém a pasikkal, mert nekem inkább a külső számít?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fontos a kölső, fontosabb, mint a belsó. Nagyon fontos, hogy férfias legyen, helyes, nagyon szép fogakkal rendelkezzen, izmos, magas legyen stb, sajnos ilyen ősanya típus vagyok. De azért a belső is fontos. Sajnos viszont alig volt normális kapcsolatom, 2-3 hónaposak voltak csak és már 26 éves vagyok, mind elhagyott, megcsalt, csajoztak tovább stb.

Barátnőim szinte mind boldogok, komoly párkapcsolataik vannak 4-5 évesek, van aki már házas is. Igaz, ők valamiért képesek voltak összejönni, csúnya, kövér, alacsony, férfiatlan, szerencsétlen, határozatlan, tulyi mutyi pasikkal. Lehet hogy ők emiatt szerencsésebbek, mert képesek voltak ilyen pasikkal összejönni, mert nem a külső számított nekik elsősorban.


2013. jún. 28. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha csak a külső számít akkor így fogsz megöregedni
2013. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szia Bia!
2013. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen. Lejjebb kell adnod az igényeidből.
2013. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hosszútávon csak a belső ami nyerő N
2013. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jól látod.


Lehet, hogy a "férfiatlan" az valójában az, aki nem egész nem sportol, cserébe okos. Lehet, hogy a "tutyimutyi" az valójában az, aki nem mindig a saját akaratát érvényesíti a barátnőjével szemben, hanem meghallgatja a másikat. Lehet, hogy nem szupermacsó, de nem csalja meg a párját. Lehet, hogy a kövér pasi a tenyerén hordozza a barátnőjét, a csúnya pasi valójában csak annyit jelent, hogy átlagos (de ugye nálad nyilván a Brad Pittnél kezdődik a szint).

2013. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
MIért van olyan érzésem, hogy az ilyen kérdéseket is azok a csúnya, önbizalomhiányos fiúk teszik fel, provokálás képp.
2013. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ASOT ***** válasza:
Valószínűleg a pasik sem hülyék és látják rajtad hogy számodra csak a külsejük a fontos, és lesz@rod h milyen emberek isa ők, és az ilyenek max megdugni akarnak csak...
2013. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mind elhagyott, megcsalt, csajoztak tovább stb.

kellett neked "álompasi" meg is érdemled, tényleg azt hitted nálad fognak megállapodni?

2013. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért te álomnő vagy, hogy illik hozzád álompasi? Nem hinném különben az egyik már elvett volna...
2013. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megutáltam ezt az oldal. Lassan minden kérdés fake.
2013. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!