Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, izmos, jóképű, okos. Nem flegmaságból írom, de tényleg így gondolom. Jófej vagyok, kedves és néha vicces is, talán kicsit zárkózottabb típus, de idővel mindenkinek fel tudok oldódni...mégsem kellek senkinek. Mi a fenét csináljak már?

2013. máj. 14. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz Mars utazásra, és lesz időd ismerkedni az utastársaiddal.
2013. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Nem flegmaságból írom, de tényleg így gondolom"


Szerintem ezt csak te gondolod így. Ha nem ilyenek a visszajelzések akkor el kell gondolkozni kinek van igaza.

2013. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a hozzáállásod fordítsd meg.

érezze ő kiváltságosnak magát,hogy veled lehet.

és kihagytad a felsorolásból a bátor és kezdeményezőt...esetleg a kéjjencet.

2013. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A visszajelzések is jók ezen a téren, tényleg nem flegmaságból írom. Nem hangoztatom a pozitívumaim, nem feltűnősködöm.


első válaszadó!: Az idióta, értelmetlen kommentekkel kíméljetek!

2013. máj. 14. 23:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Megváltoztatnám a hozzáállásom, de hogyan tegyem? Mitől érzi egy csaj magát kiváltságosnak, ha velem van?
2013. máj. 15. 00:01
 6/7 anonim ***** válasza:
de biztosan fogsz kelleni valakinek. Lehet, hogy kívülről flegmának, lenézőnek vagy casanovának tűnsz, ezért nem mernek ... hát te vagy a férfi...
2013. máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem kellek senkinek, azért, mert ocsmány vagyok, alacsony, és dagadt.
2013. máj. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!