Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha a párotok mellettetek (feltűnően) folyamatosan mindenkit megnéz?

Figyelt kérdés
1-2x utána is fordul miközbe veletek megy
2013. jún. 29. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég par/szt :D Engem zavarna, péklapáttal kérdezném meg hogy miért teszi.
2013. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, mi együtt szoktuk nézegetni a csajokat. xD Pl ha elmegy mellettünk egy jó csaj, akinek kint van mindene, elég nehéz nem megnézni (pedig nem tudok róla, hogy leszbikus hajlamaim lennének). Ugyanakkor az is tök normális, hogy ez téged zavar. Ha engem zavarna, mindenképp elmondanám a páromnak, és megkérném, hogy ne nézegessen csajokat a jelenlétemben, mert rosszul esik. Viszont arra figyelj, hogy a felesleges hisztiket/féltékenységet kerüld. Az, hogy melletted csajokat nézeget, még nem jelenti azt, hogy pl alkalomadtán megcsalna vele vagy ilyesmi, szimplán csak azért van a szemünk, hogy nézzünk. Ugyanakkor ez téged bánt, ezért viszont tapintatlan, b-unkó dolog, szóval mindenképp beszélj vele erről.
2013. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mikor 17 voltam és az exem is 17, ő is ezt csinálta. Amikor én is elkezdtem nézni a nála jobb pasikat, még neki állt fennebb! 1,5 hónap után többek között ezért is szakítottunk. :D

21/L

2013. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hűséget fogadott nem vakságot.


aztán csodálkoztok hogy majd megcsal. mondjuk ez tény hogy nem ilyen nyíltan kéne, de megtehetni megteheti, csak jobb lenne nem előtted.

2013. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hűséget fogadoitt nem vakságot ez igaz,de azért a párunk jelenlétébe nem nézzük már más csajok seggét és más pasikat se stíröljünk.Részemről pofátanás..ha nem vagyok ott,miattam nézheti,de elöttem tűrtöztesse magát.
2013. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*pofátlanság
2013. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zavarna, és pofán vágnám, ha nem hagyja abba. Ezzel teljes mértékben engem alázna meg.
2013. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PéterPálka ***** válasza:

Ez valóban bunkóság, viszont nem érdemes ezt erőszakkal megpróbálni megszüntetni.

Inkább próbáld meg a következők egyikét.

1. Te hasonlóan nézegesd a pasikat. Aztán ha ez nem tetszik neki, akkor meg lehet beszélni, hogy neked sem tetszik ha ő

nézi a csajokat. Ez neked ugyanolyan rossz, mint neki.

2. beszéld meg vele az éppen nézett csaj jellemzőit. Pl. jó a segge de kicsik a mellei, vagy ronda a feje stb.


Azt tudomásul kell venni, hogy nők 99.99%-a nem hibátlan. Viszont ami nem tetszik az egyik pasinak, az esetleg pont bejön a másiknak.

Nem kell abból nagy balhét csapni, hogy megnéz egy méretes dudát, de neked éppen nincs akkora.

Ha inkább humorosan, kedvesen reagálsz akkor jobb esélyed van az eredményre, mintha balhézol, még akkor is ha inkább balhézni lenne kedved.

2013. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!