Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan srác vagyok, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan srác vagyok, aki nem tud leragadni egy nőnél, mindig más kell. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Hiába van barátnőm, mindig megtetszik egy másik arcú lány, szőke vagy barna, vagy néha vörös, kismellű de formás lábú vagy nagy mellű, vagy szép bőrű, stb.

Mindig más nőt kívánok meg, nem tudok vele mit csinálni.

Ez micsoda egy férfinál normális dolog?

25 vagyok


2013. jún. 29. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azért van, mert nem voltál még szerelmes!
2013. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez igaz
2013. jún. 29. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
nem normális mert egy csicska vagy
2013. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem monogám, csak ránk van erőltetve, hogy legyünk hűségesek... Persze vannak igaz szerelmek, de kevés.

Én normális dolognak tekintem.

2013. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod,milyen a szerelem.Ha egyszer te is szerelmes leszel,akkor csak az a csaj fog létezni számodra.
2013. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nirata ***** válasza:

Szerintem is az a baj, hogy még nem voltál szerelmes.

Figyelj oda, hogy emiatt minél kevesebb lányt bántsál meg

2013. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj,csupán még nem érted a lényeget ,még nem találtál olyat aki elcsavarja teljesen a fejed :) majd eljön az ideje fel kell nőnöd hozzá.
2013. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!