Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válaszolnátok? Légyszíves.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Carolinne kérdése:

Válaszolnátok? Légyszíves.

Figyelt kérdés
Én 14 vagyok, a barátom 17 (fél éve vagyunk együtt). Megbeszéltük, hogy még nem fekszünk le, megvárja még idősebb leszek. De szereti ha egymáson fekszünk, nekem sincs ellenemre. Nemrég benyúlt a pólóm alá, és megfogta a mellemet. Ez azóta többször is előfordult. Szerintetek ez megengedhető? És mikor feküdhetünk le kb?
2013. jún. 29. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
3 év múlva kb.
2013. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megengedhető, ha kellemes érzéssel tölt el. Akkor feküdjetek le, amikor jól esik. Igaz elég fiatal vagy, de szerintem a következő 1 éven belül már megtörténhet, mivel ahhoz képest elég rég együtt vagytok, és a fiú sem sokkal idősebb. Persze csak abban az esetben történjen meg, ha mindketten vágytok a másikra! És ne felejtsetek el védekezni!!
2013. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mik vannak :D
2013. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kérdésre visszatérve olyat ne tegyél amit később megbánhatsz !!! ne kapkodjad el és nem időhöz van kötve h mikor fekszel le vele ...
2013. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!