Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mikor elalszotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mikor elalszotok a párotok karjaiban, reggel ugyanott ébredtek, vagy éjszaka odébb mentek alvás közben?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
főleg ha közben elrabolják az ítik.
2013. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szerelmes vagyok, akkor ugyanúgy ébredek, sőt mindig bújok közelebb :) Ha nem, akkor elterpeszkedek, vagy össze kucorodom a saját oldalamon. Ilyenkor általában nincs is több éjszaka...
2013. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugtalanul alszok,vándorlok az ágyon.
2013. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
imádok elaludni úgy hogy a karján fekszek vagy csak hozzá bújok de lehetetlen 1 helyben maradni egész este, főleg hogy a sarokban imádok aludni:D ő meg az ágy szélén szóval ez alapján ne ítélj semmit
2013. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szerelmes vagyok, de reggel mégsem úgy ébredek mint ahogy este voltam, mivel mindketten másik irányba tudunk elaludni szóval egyikünk mindig elfordul... De ettől még ugyanúgy szeretjük egymást...
2013. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem szoktunk egymás karjaiban elaludni. Nem azért, mert nem szeretjük egymást, mert nagyon is, de szeretünk kényelmesen aludni mind a ketten. Ráadásul ln nagyon forgolódós is vagyok, így elég sanszos, hogy nem egészen ugyanott ébredek fel, mint ahol elaludtam, hanem valamivel odébb.
2016. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!