Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt? Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt? Miért van ez? Miért zargat engem több munkába? Miért erőlteti rám? Hiszem ledolgozom a magamét. Ha többet dolgoznák, akkor mi lenne a gyerekeimmel? Kicsik még.25/N

Figyelt kérdés
Férjem lassan már ki idegöl a munka témakörrel. Dolgozom, jó fizetésem van, nem panaszkodhatom. Azt hiszem elmondhatom, hogy elégedett vagyok a munkámmal. Mindig is olyan felfogású voltam, hogy azt akarom csinálni, amit szeretek. Férjem viszont csak hajszol, hajszol a munkába. Sosem elég neki a pénz. Rendes munkahelye volt, de felmondott egy bizonytalanért, és most úgy tűnik, hogy befuccsolt neki/k a munka. Megvan bolondulva a pénzért, és kijelentette, hogy neki a pénz fontosabb, mint én.ezt amúgy már a házasságunk alatt mondta. Az én fizetésem elég lenne, hogy fedezzük a költségeinket, habár kicsit azért szűkebb lenne a keret, de nem lenne tragédia. Még épp belefér. Férjem viszont állandóan elégedetlenkedik. Elveri a barátaira a pénzt, az összejövetelekre, (mert hát ott mindenből a luxuscikkeket kell venni), alig marad neki pénze cigire, és még engem zargat a hülyeségével, hogy nem is dolgozom. A lényeg: nem is dolgozom. Bevágta, hogy neki milyen kellemetlen, hogy ha elmegyünk valahova, akkor neki kell fizetnie nekem valamit, meg a benzint, ha elmegyünk valahova. Most hova tegyem a dolgot? Le vagyok hordva, hogy nem dolgozom, nem csinálok semmit, és még hülye is vagyok a tetejébe? Igazából azt sem értem mit problémázik. Ezerszer átbeszéltük, de nem tudok okos lenni. Nem vagyok pénz mániákus. Valójában jól élünk, pont úgy, mint egy átlagos család. Szeretnék én is sok mindent, de nincs kedvem beleőrülni abba, hogy holnap nem kaphatom meg. Majd jön szépen minden magától, ahogy eddig is. Felépült a családi ház, neki és nekem is saját autónk (középkategóriás) van-amivel persze, hogy elégedetlenkedik, mert nem valami Ferrari, munkahelyem. Arról már igazán nem tehetek, ha ő elszórja a pénzét. Én nem akarok egész nap a munkahelyen lenni, elég nekem amit ledolgozom. Otthon is van tennivaló (takarítás, főzés, mosás, stb). Nem akarom, hogy a gyerekeimet más nevelje. Nem azért szültem meg őket. Nem tudok olyan anya lenni, aki egyszerre mindent tud. Nekem is kell pihenni. Megteszem amit meg kell tennem, de többre már én sem vagyok képes. Törődöm magammal is, a külsőmmel, nem is ez a baja-állítólag, hanem a pénz. Szépen mondtam, és bizonyítottam is, hogy számíthat rám, ha úgy adódik, de mégis teherként éli meg, ha akár egy 100 forintot is kellene rám áldoznia. A gyerekekre még nem mondta. Ha azt mondaná, hogy tőlük is fontosabb a pénz, akkor azonnal beadnám a válókeresetet.
2011. okt. 2. 00:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
így jár aki össze házasodik egy Trollal.
2011. okt. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeknek sz@rabb lesz, ha ez tovább folytatódik mivel megérzik a stresszt és a feszültséget. Próbálj meg beszélni a férjeddel és minden erőddel azon legyél, hogy észhez térítsd mert ez nagyon hülye világnézet.
2011. okt. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt hozzámentél is ilyen volt?

Amúgy meg mondd meg neki, hogy ha pénzt akar elmegy dolgozni, addig meg legyetek külön kasszán, aztán akkor nem kell rád "pazarolnia" a pénzét. Mekkora tahó.

2011. okt. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A férjed is menjen el dolgozni , ne enged hogy csicskáztasson , te is ember vagy mint mondtad ,állj ki magadért .
2011. okt. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 bánomisén ***** válasza:
100%

Már bocs, de miért téged hajszol? Menjen el dolgozni.

Én már régen kivágtam volna, élősködjön máson, ha tud.

2011. okt. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Amikor megismertem, nem volt ilyen. Vagyis nem mutatta ki. Ha nem volnánk házasok, vagy, ha gyerekek nem lennének, akkor kiléptem volna ebből az őrületből.


Második hozzászóló:

Megpróbáltam beszélni a fejével, de a vége mindig ugyanaz: Te nem dolgozol annyit, mint én, és te ezt nem tudhatod. Csakhogy most már ő sem dolgozik sokat.


Hajszol, zargat a több munkába. Nekem nincs erőm két gyerek mellett többet dolgozni. Nem is akarok, nem is bírok, és szerencsére nincs is rá szükség. Akkor meg minek hord le ez miatt? Olyasmit akar belőlem kipréselni, ami lehetetlen. Hajszol az újabb munkába is, ahol sokkal magasabb a fizetés, mivel szerinte a végzettségemmel találhatnák jobbat is. Csak hogy nem akarok jobbat. Jók a munkatársak, megszoktam őket, viszonylag nincs is túl messze, és én elégedett vagyok. Mindig az a vége, ha neki nem jön össze a munka, hogy mert szar az ország, szar itt minden, és én meg semmit nem dolgozok, nem törekedem. Nem bírok többet, ha megfeszülök se. Nem akarok egy életen át úgy dolgozni, hogy utálom az egészet, és az idegeim is rámenjenek. Más lenne, ha nem dolgoznák. Akkor talán megérteném, hogy aggódna, de még úgy is meglennénk. Jól keresett ő is, csak a nagyravágyása miatt most egy olyan munkahelyre került, amiről utólag kiderült, hogy a fizetés csúszik, és nem is fizetik ki rendesen. Viszont előtte is ugyanaz volt a probléma, mint most, úgyhogy nem az új munkahely miatt lett ilyen.

2011. okt. 2. 00:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet az a baja, hogy neked magasabb végzettséged van, mint neki, ezért hajszol. Ha megint mondja, ne is válaszolj rá, egyik füleden be, másikon ki, majdcsak megunja.
2011. okt. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint egy telhetetlen megalomániás s*ggfej.(legalább is én így értelmeztem)A legnagyobb baj azzal van, hogy ott vannak a gyerekek és így már nem léphetsz ki "csak úgy" a kapcsolatból mert nem lesz jó nekik ezt tapasztalatból mondom (én voltam a gyerek és soha nem volt mellettem olyan akit apámnak nevezhettem) Valahogy mégis hass a szívére és próbálj valamiféle ijesztő jövőképet festeni neki mert ha minden így marad akkor sem lesz jobb a gyermekeiteknek és a válás lesz az egyetlen kiút.
2011. okt. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Ha a fizetésed elég neked és a két gyereknek, akkor miért nem teszed ki az arrogáns s.eggfej férjedet? Csak kolonc a nyakadon, ahelyett, hogy társad lenne az életben.
2011. okt. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Válj el. Mondjuk nem tudom mit vártál ha ilyet mondott még házasság előtt.
2011. okt. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!