Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék! Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék! Van egy kapcsolatom 1 éve egy fiúval de nem járunk nem rég feküdtünk le először! Többi len?

Figyelt kérdés
És hát csak akkor van szex ha neki van kedve hozzá ha nekem van akkor nem jön és azt válaszolta azért hogy nehogy belém szeresen havonta 1 két alkalommal találkozunk csak és nem értem miért én szeretem de ő nem és ezt már nem bírom mit tehetnék?
2013. jún. 30. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudom miért mész bele ebbe, ha te szereted, ő pedig elég egyértelműen nem

arra jó vagy neki

2013. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nehéz nemet mondani !
2013. jún. 30. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak üríteni jár hozzád. Tudom, fáj az igazság, de még egy szexkapcsolatnál is evidens lenne, hogy akkor is taliztok, ha épp neked van hozzá kedved.

Szerintem keress olyat, aki többre becsül.

2013. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy csak szerető vagy a csaja mellett
2013. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos mind tudom és nagyon rosszul érzem magam :///
2013. jún. 30. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Top solution: letiltod a telefonszámát.
2013. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sima zacskó vagy.(bocsi) Ürítő. Többet érdemelnél.
2013. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dobjad. Ilyet bárhol és bármikor találsz.
2013. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!