Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szakítsak egy olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak egy olyannal, akit nagyon szeretek, de már nem úgy? Maradhatunk barátok ezek után?

Figyelt kérdés

nem tudok szakítani. Számomra fontos nagyon az illető. Egy évig voltunk együtt, aztán szakítottunk egy évre. Ezalatt az idő alatt is folyton fel-fel melegítettük a káposztát. Már több, mint egy hónapja "együtt vagyunk" ismét. Nagyon szeretem Őt, de már nagyon sok mindenen keresztül mentünk együtt. Nem akarom elveszíteni a társaságát, de mint kapcsolat, ez az egész ügy halott. Tanács?

Jön a nyár, VOLT, SZIGET, EFOTT, SZIN.... meg fog hülyülni.

Hogy vessek véget ennek, mint párkapcsolat, hogy közben megtartsam a társaságát? Fiúk, ti tudtok az első nagy szerelemetekkel jóba maradni a szakítás után?


20/L


Ui: Mindig ő szakított velem. Most lenne az első alkalom, hogy én vele.



2013. jún. 25. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudtam békében elválni a legelső szerelmemtől, túl hülye volt a nő. Ostoba volt.


Szerintem nem jó ez így, most gondolj már bele, ha megismersz majd valakit, közben meg majd tartod a kapcsolatot még az exxel? Legyen már szíved.

2013. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Őszintén mondd el neki, hogy bár szereted, vágysz egy egészséges párkapcsolatra, és neki is szeretnéd megadni ezt az esélyt. Nektek már nincs közös jövőtök, ezt ő is beláthatja.

Szerintem egy ilyen esetben esélytelen a barátság, gondolom szex is volt, meg minden...

2013. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen. Jól gondolod.... Annyira szerettem őt. Nagyon... És nagyon rossz belátni, hogy soha semmi nem lesz olyan, mint két éve. Szinte betegesen kapaszkodunk a múltunkba, ami már nem nagyon fog visszajönni. Nagyon intenzív szerelem volt...

Az elmúlt egy hónapban nagyon boldog voltam ismét mellette, de ahogy mondtam, más volt. Nem keresett annyira, viszont tény, hogy mikor találkoztunk akkor nagyon figyelmes volt.

Egyszerűen tudom, hogy ki kell mondanunk, mert nincs értelme ilyen semmilyen helyzetbe lenni. Ez lenne a harmadik nyár, amikor meghülyül. Ebbe én pedig azt hiszem, már belefáradtam.


Viszont tény, hogy a társaságát nagyon szeretem. A humorát, és mindenét. Olyasfajta szeretetet érzek, amihez még fiatalok vagyunk. Egy házasságban teljesen ideális lenne, de nem most 20-22 évesen, amikor még: egyetem, bulik, stb.

Nagyon sokáig hozzá akartam menni feleségül, viszont egyre inkább kezdem úgy látni a dolgokat, hogy ezt majd az idő eldönti. Talán egyszer majd... évek múlva.


A csúcs az egészben, hogy lehet, hogy egy egyetemre fogunk járni.

2013. jún. 25. 23:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az a gond, hogy te még ki akarod élni magad? Elég rosszul hangzik.
2013. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem. Nem akarom kiélni magam. nem akarom széttenni a lábamat mindenféle jöttmentnek. nem. egyáltalán nem erről van szó.

én vele akarok lenni, de ez már nem ugyan az ami régen volt. nem nevezném egészséges párkapcsolatnak, inkább menekülésnek a múltba az ő részéről és valamilyen szinten a saját részemről is.

ő az aki még élne, és aki még szabad akarna lenni, de ezt ő úgy gondolta, hogy én majd mindig mellette leszek, és mindig várni fogom. ez egy ideig működött is, mert akárhányszor tovább léptem volna, ő megjelent, lehozta a csillagos eget, és visszaszerzett.

viszont én kezdek ebbe belefáradni. nagyon szeretem, viszont megőrjít bizonyos értelemben a bizonytalanságával. amikor részeg, akkor úgy viselkedik, mint egy Don Juan.

Szakítani akarok vele, mert ez így nem jó. Nem jó, ez a "semmilyen állapot" . Ez a se veled se nélküled. Mert ez az. . . . . . .

Viszont a társaságát nem akarom elveszíteni. szeretnék vele ugyanúgy kiülni a Deák térre, és elmenni ide-oda. TUdom, hogy ez szinte kivitelezhetetlen... Mert ez sem jó.

Semmi sem jó...........

2013. jún. 26. 00:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Olyan, mintha negyven éves lennél, akkor minden további nélkül elfogadnád a fiút, és az érzéseidet.
2013. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valahogy nem érzem korrektnek azt az igényedet, hogy szeretnéd őt szabadidőpartnernek megtartani. Lehet, hogy már van egy új pasijelölted.
2013. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

30-40 évesen sincs értelme egy ilyen kapcsolatnak.


37/F

2013. jún. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 naomi patricia válasza:
Tipikus csaj duma.. semmi baj csak szakitottunk de azért lehetünk barátok.. szerintem ne dobd be neki ezt a dumát... ha végleg úgy döntöttél hosz szakitotok, akkor ne szivasd még ezzel is :)
2013. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!