Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben a barátnőtökkel, ha ilyen szituációban lennétek?

Figyelt kérdés
Külföldön élek a barátnőmnél. jelenleg munkanélküli vagyok. nincs egy fillérem se. melot ezerrel keresek. a barátnőm napi 12 órát alszik. mire ő felkel addigra én túl vagyok két edzésen. A gondolkodásmódja a barátnőmnek közel sem üti meg a kórát (24) amit eltitkolt. 21 et mondott. Nem fogok regényt írni. nem vagyok szerelmes, csak szimplán szeretem. nem sportos nő . egész nap nem csinál semmit. fogyókúrázni sem akar. mindig azzal jön, hogyennyi mindentegtett értem. ti mit csinálnátok a helyemben ? Amint lenne munkám én költöznék el. előre is köszönom a valaszokat.

2013. jún. 30. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolom azért mentél ki mertz kilátásban volt egy jó meló meg egy jó punci... hát ezek után te sem fogsz hinni a meséknek... :) tanulopénznek jó volt de én a helyedben hazajönnék és még egyszer átgondolnám ezt a kiköltözös dolgot. :)
2013. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha kicsit zavaros a dolog akkor elnezest. kerek. telefonon vagyok es siettem.
2013. jún. 30. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne gyere haza, ott kint nagyobb eséllyel találsz munkát.
2013. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha hazajovok vesztek egy evet a fosulibol. ide meg mar fel vagyok veve sportosztondijjal.
2013. jún. 30. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik valami, változtass azon.
2013. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy kevesebb alvást igényelne, ha nem ő tartana el téged, nem? Így könnyű edzeni minden reggel, hogy aztán napközben csak a kukidat babrikálod. Feltételezem a házimunkából sem veszed ki a részedet, mindent a barátnőd csinál, te meg nyűgösködsz, hogy mitől fáradt mindig ez a "lusta" nő..
2013. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak. A főzesen kivul minden hazimunkat en csinalok. ;)
2013. jún. 30. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyáva vagy, a saját labadra állhatnál.
2013. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!