Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, milyen programokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen programokra mennétek szívesen a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Olvastam itt, hogy wellnesselni, meg vásárolgatni nem szeretnek a férfiak. Oké. De milyen programokra mennétek szívesen?


Az új barátomat hívtam már stand up előadásra, veteránautó kiállításra, motoros találkozóra, rally versenyre, gasztronómia fesztiválra, moziba, koncertre, túrázni, meccsre. Egyik sem érdekelte. Még sétálni sem jött el velem. Kifogytam az ötletekből. És lehet, hogy én reagálom túl, de szerintem az nem igazán párkapcsolat, ahol az egyetlen közös program a szex. Tőle meg hiába kérdezem, hová menne szívesen, nem válaszol rá semmit. Annyit mondott, hogy nem tudja. Én meg nem vagyok gondolatolvasó, így nem tudom kitalálni.



2013. jún. 9. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a barátod nem egy kimozdulós típus.Én sem vagyok az.Jó,izgalmas filmeket szeretek a barátnômmel nézni,közben pedig nassolni.Néha szoktunk haverokkal összejönni kicsit dumálni,iszogatni.De minden ember más.
2013. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az az otthonülő típus és sehova nem szeret menni alapos indok nélkül.
2013. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van. Akkor viszont nem passzolunk össze. Mert nekem az a kínszenvedés, ha a négy fal között kell töltenem az időmet.
2013. jún. 9. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!