Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a szerelem? Hosszú lesz, bocsi

Figyelt kérdés

Még év elején megismerkedtem egy sráccal (egyik legjobb haverom öccse). Kicsit félénk, visszahúzódó, kicsit "kocka" srác, de elsőre éreztem, hogy tetszem neki. Valami engem is megfogott benne, pedig nem egy férfiszépség, viszont figyelmes, gyengéd, valahogy olyan szeretetteljes légkört tud körülöttem teremteni, amit eddig soha nem éreztem. Aztán egy bulit követően lefeküdtünk egymással (én voltam neki az első, pedig 23 éves, velem egykorú).

Rólam tudni kell, hogy nem szeretem a "tantónéni" szerepet, de valahogy vele olyan más volt, élveztem a dolgot, még akkor is, ha azon görcsölt, hogy nekem biztos rossz lesz.

Aztán rá pár hétre kiment angliába, nagyon hiányzott. Akkor még túl tudtam lenni a dolgon, úgy éreztem, nem ő kell nekem, egyrészt a tapasztalatlansága miatt se, másrészt azért se, mert én viszont főiskolás vagyok, és tovább akarok még tanulni, neki meg csak okj-ja van. (tudom, hogy ez köcsögség, de valahogy nem tudom kiverni a fejemből ezeket.)

Ő akarta volna tovább is a dolgot, de én azt mondtam, hogy nem, volt közös egymás nyakában bőgés meg minden szar. :/

és azóta nagyon hiányzik, senkivel nem tudok lenni egyszerűen, és legszívesebben vele lennék. :/


2013. jún. 30. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
várd ki! (esetleg menj utána) és igen ez szerelem!
2013. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de totál nem bele akartam szerelmes lenni. :/
2013. jún. 30. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Te irányítani akarod a szerelmet? Gratulálok! A szerelem az egy csodálatos dolog és akkor lép az ember életébe amikor a legkevésbé számítunk rá.
2013. jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:

A szerelem az nem így működik, hogy te eldöntöd, hogy kibe leszel, az vagy jön vagy nem, ettől olyan érdekes, ha nem így működne nem is az lenne ami.

26F

2013. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!