Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kéne magyarázat, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne magyarázat, hogy mit tegyek azzal, ami körülöttem van?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy mostanság, az engem körülvevő 13-17 éves korosztály fiúinak két legfőbb csoportja (rapper, diszkós), legyenek rondák, gizdák stb. mindig van egy szép lány a jobbjukon... Míg én itt állok, évek óta egyedül. Nem vagyok semelyik csoport tagja, pedig nem vagyok alacsony, és gyengének sem mondhatom magamat, mégis tökmindegy hogy találok lányt, azt mondja hogy "nem vagy az esetem"

Kérdem én! Mit tegyek ezzel? Álljak be a sorba? Legyek olyan mint a többiek? (Nem iszok, dohány, drog kizárva, és fontosak nekem az elveim)17/F


2013. jún. 30. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs se rapper se diszkós, PÁVA ÉS GYURÓS a két fő csoport
2013. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szociológus biztos nem leszel:D Én is 17 vagyok, de nem ez a két csoport van, sőt, rappert és rockert csak elvétve látok manapság. De szerinted csak olyan fiúk kellenek a lányoknak, akik vmi tömegirányzatot követnek? Mert én szeretném azt hinni, hogy nem:D
2013. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!