Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdnél az exbarátoddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél az exbarátoddal úgy hogy tudod hogy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
az ex barátommal vesztettem el, többször is szakítottunk, aztán újra összejöttünk, már nem is szeret, viszont én nagyon nagyon szeretem még azóta is és ha szeretne minden jó lenne.. de hazudik h szeret stb csak hogy újra lefeküdjek vele, de tudom hogy nem szeret.. de én kívánom őt mert nagyon szeretem, megtegyem vagy ne?
2013. júl. 1. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak magadat sanyargatod.
2013. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hajrá! Utána keress fel egy orvost is a gondolkodásmódodra!
2013. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
feküdj arra vagy csak jó úgyis :) ;)
2013. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem!És ha okos lány vagy te se tedd!!Mi vagy te csicskahopp?Szedd össze a jobbik eszecskédet:),a hormonjaid hûtsd le és ne csinállj olyat amire semmi szükséged,történetesen ne nevettesd ki magad.
2013. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt te sem gondoltad komolyan. Ne játsz ingyenk*vát!
2013. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiába írjuk, hogy ne tedd meg, biztosan megteszed. Én őszintén a te helyedben már rég elküldtem volna melegebb éghajlatra. Csajszi légy okos és ne menj bele. Csak neked lesz rosszabb. 20/L
2013. júl. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én lefekudnek vele..vissza akarom kapni és a szex jó lehetőség ebbe nincs semmi rossz nem értem a többieket
2013. júl. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!