Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harminc éves kor után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc éves kor után még megtalálhatom az Igazit?

Figyelt kérdés

Sajnos 9 évem ment el egy kapcsolatra, ami végül szakítással végződött. És most itt állok egyedülálló harmincéves nőként. Szerintetek van esélyem találni egy korban hozzám illő férfit vagy a szingli harmincas pasik a huszonéveseket keresik?

Ráadásul a normális pasik nagy része már bizonyára foglalt ennyi idős korban. Ha valakinek van pozitív tapasztalata, akkor leírná? Kicsit úgy érzem, hogy már lekéstem a nagy szerelemről, és marad a megalkuvás. :(


2013. júl. 1. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
előző pasid is korban hozzád illő volt? vagy hány éves volt?
2013. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

30 éves vagy még csak. Nagyon fiatal :). Véleményem szerint a 30 fölötti nők sokkal érdekesebbek és vonzóbbak, mint a fiatalabbak. Tudják mit akarnak, ismerik magukat :).


Nem vagy elkésve. A nagy szerelem az meg csak úgy megtalál függetlenül attól, hogy 20, 30, 40... éves vagy.

És amíg nem jön addig meg élvezd az életet. Nem szabad erre koncentrálni, mert sok minden mást elszalaszthatsz :).


Bizonyára nem minden normális pasi foglalt. Sokan keresik még az igazit ;) :)


30/F

2013. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
A 30 feletti nők lehetnek érdekesebbek emberileg, de testileg már hanyatlásnak indulnak, ez könnyen belátható.
2013. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kedves tőletek, hogy biztattok. Már nem is vagyok annyira elkeseredve.

A kérdésre válaszolva, három évvel fiatalabb volt nálam. Talán pont ez volt a baj. Nem egyeztek az elképzeléseink a jövőről.


Utolsónak meg annyit, hogy ha egy férfinek ez a legfontosabb, hogy milyen a barátnője teste vagy mennyire jó nő, akkor az remélem nagy ívben elkerül, mert az exem is szívesen mutogatott engem, de rá kellett jönnöm, hogy a belső értékeim egyáltalán nem érdeklik (ezzel szemben nekem sosem a külső számított). Amúgy meg lehet, hogy most még szebb teste van a huszonéves csajnak, de egyszer ő is megöregszik...

2013. júl. 2. 07:54
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért ehhez annyit hozzátennék, hogy olyan nincs, hogy a külső nem számít... Szép szöveg, de ilyen nem létezik, max akkor ha az illető vak, mert ő nem látja a másikat, bennük egy kép alakul ki és vagy olyan a valóság, vagy nem.


Te se lennél együtt olyannal, aki fizikailag egyáltalán nem vonz. Senki nem akar úgy kelni a másik mellett, hogy nem szívesen néz rá...

2013. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"hanyatlásnak indultak"?????? láttál te már 30éves nőt?:D rengeteg 40éves is remekül tartja magát, nem hogy 30éves:D
2013. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Drek! Bocs, akkor rosszul fogalmaztam. :)

Úgy értettem, hogy nekem sosem az izmos testű, "szép" arcú pasik tetszettek. Az a lényeg, hogy valami megfogjon benne.

És én attól még láthatom jóképűnek, ha mások szerint nem is az.

2013. júl. 2. 10:07
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezt elismerem. :) Nekem is tetszett már nem egy nő, aki mondjuk valamelyik havernak nem... Ez egyedi ízlés kérdése, de azért arra szükség van, hogy neked tetszen. :)
2013. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!