Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondják, a szerelem akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, a szerelem akkor jön, amikor nem is számítasz rá. Ez csak nőkre igaz?

Figyelt kérdés
A férfi ugye a kezdeményező fél. Ha pedig kezdeményez, az nem a véletlen műve, hanem szeretne valamit, és direkt csinálja. Számomra ez ellentmondásnak tűnik. Hogy is van ez?
2013. júl. 1. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Én pl csak elsétáltam előtte egy buszmegállóban. Kell ám oda mák is.

2013. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a szerencsés-szép és egyben optimiták privilégiuma.
2013. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezt sosem úgy értelmeztem, hogy amikor nem gondolok a szerelemre letámad egy pasi. :D Hanem találkozol egy új emberrel, aki hasonló, mint te, és akartlanul is megkedveled. Nem kell ennyire túl gondolni semmit.
2013. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. De ami könnyen jön, az könnyen el is múlik. Velem előfordult hogy láy jött oda hozzám és leszólított a legváratlanabbul és amilyen hirtelen egymásra találtunk, olyan hirtelen vége is lett..
2013. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én már nem számítok rá, de nem is jön. (Szóval valahol hiba lehet. Vagy benne, vagy a teoriában.)
2013. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem. nálam a letámadásos, kezdeményezős férfi abszolút nem is játszik, én nem tudok valakit ilyen erőltetve megszeretni.

csak úgy voltam eddig szerelmes, ha teljesen véletlenül elkezdtem beszélgetni valakivel valamiről és kialakult egy kölcsönös szimpátia, aztán több.

és teljesen mindegy volt, ki szólt elsőnek a másikhoz, mert nem a görcsös b**aszási szándék motiválta egyikünket sem, hanem az őszinte érdeklődés, első körben mindenféle egyéb dolog nélkül.

2013. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy csak a nőkre igaz, hiszen ők egy másik dimenzióban élnek. Igazából más fajhoz is tartoznak.
2013. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!