Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért mondja nekem ezt? Valóban túl sokat várok el?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve együtt vagyunk.Ő régebben elég "szabados" életet élt és nem volt komoly kapcsolata. Annyit mondott nekem a minap hogy szerinte túlságosan is komoly vagyok és elvárok olyat ami számára nem alap egy komoly kapcsolatban.Példa: ha sörözin akar menni este a haverokkal akkor ne kelljen már enegem felhivnia és lejelentkeznie hogy itt meg ott van és ezt meg azt csinálja. Szerintem meg alap hogy a párok ezt megbeszélik. Azt mondta hogy ezekkel a beszámoltatásokkal ráérünk majd ha összeköltöztünk vagy esetleg még komolyabbra fordul a kapcsolat. Viszont még összeköltözni nem akar amig nekem nincs biztos fix munkám ( most fejeztem az egyetemet és még nem találtam)
2013. júl. 1. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeret téged úgy mint te őt, és nem vesz annyira komolyan. Én még mielőtt összeköltöztem volna a barátnőmmel is mindig elmondtam mindent hha elmentem vhova, kivel, hova, mikor, meddig nem azért mert papucs vagyok, hanem mert tudom h rosszul esik neki ha nem tudja, ahogyan fordítva nekem is. Ennyivel min. megtisztelem a másikat hiszen nem nagy erőfeszítés kinyögni mit csinálok, pláne ha tudom h zavarja.... és ennek semmi köze a nagy férfi büszkeséghez meg szabadsághoz.
2013. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetesnek kéne lennie, de az se jó ha ráerőlteted.
2013. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!